Maverick

Maverick

Postprzez kubisz » 06 sty 2020, 14:21

Ponieważ modelarskiego podsumowania minionego niedawno roku zrobić nie mogę, to zrobię sobie takie trochę inne.

Pewne wpisy na forum MW w warsztacie makinena (M1114 GROM) skłoniły mnie do popełnienia tego wpisu. Pewnie mogłem zająć jakieś stanowisko wcześniej (chociaż przecież nie musiałem), może jakoś udałoby się nie spieprzyć sprawy do końca. No ale trudno, napiszę o tym teraz. Otóż w dziwacznym, zupełnie niepotrzebnym, przedszkolnym wręcz sporze pomiędzy maverickiem, a makinenem i przede wszystkim Zderzakiem będę trzymał stronę tego pierwszego. Wybaczcie pozostali dwaj Panowie, ale przypierdalanie się do kogoś tylko dlatego, że otwiera warsztaty jeden za drugim (no jak w ogóle śmiał! W dodatku nie zawsze Humvee!) i najczęściej ich nie kończy, to jest cholernie słabe. A niech sobie robi co chce, to przecież jego sprawa! Krzywdę Wam tym robi, brakuje Wam czegoś w życiu przez to? Wcale mu się nie dziwię, że mu w pewnym momencie puściły nerwy (ale i nie pochwalam tego - ban był zasłużony, choć chyba za długi).

Makinen - bardzo, bardzo mi się nie podoba protekcjonalne traktowanie wpisów mavericka w Twoich warsztatach. Ten dzisiejszy na MW nie był pierwszy. Nie zapominaj, że tak naprawdę zainteresowanie modelami Humvee jest śladowe, a on przynajmniej gwarantował jakąkolwiek dyskusję.

Zderzak - piszesz na MW o omijaniu przez mavericka niewygodnych pytań. Jakich, k@#%a pytań? Kiedy coś pokaże w warsztacie czy galerii? A co Wam do tego?

Już to kiedyś gdzieś pisałem - pewnie, że chciałbym zobaczyć tutaj więcej modeli mavericka, zwłaszcza po tak długim jego pobycie na forum, ale do jasnej cholery - to jest tylko i wyłącznie jego sprawa, w jakim tempie buduje modele, i jakie te modele wybiera. Maverick prawdopodobnie na to forum nie wróci z komentowaniem, w każdym razie ja bym tak zrobił (choć bardzo ciężko mnie czymkolwiek obrazić). I bardzo możliwe, że jak coś zbuduje, to też nie pokaże. Zostało nas tutaj zaglądających i piszących w miarę regularnie może z sześciu, teraz w kiepskiej atmosferze odpada jeden. Mnie się też już coraz mniej chce. O to chodziło?

Oczywiście życie nie znosi próżni i po rychłej zapewne kapitulacji tego forum każdy sobie znajdzie jakieś miejsce. Tylko szkoda, że taka trochę lipa na koniec.
kubisz
Moderator

Re: Maverick

Postprzez makinen » 06 sty 2020, 14:41

Kubisz-pewnie jest w tym dużo racji. Jakkolwiek nie widzę powodu, dla którego mam prowadzić monolog i odpowiadać na pytania, skoro moje pozostają bez odpowiedzi. Rozmawiałem z Mariuszem osobiście i powiedziałem, ze może sobie otwierać warsztatów milion- jego sprawa i mi nic do tego. Jest jednak druga strona- kompletna utrata wiarygodności. I co? Nic. Z tym tez mogę żyć. Fora maja być między innymi polem wymiany doświadczeń i wiedzy merytorycznej. Niestety Mariusz nie wnosi obecnie nic, poza stosem pytań i uwag. Tyle w kwestii moich stosunków. Temat Zderzak/Maverick pozostawiam zainteresowanym.
makinen

Powrót do Komunikaty i zmiany na forum