Propozycje zmian na forum

Re: Propozycje zmian na forum

Postprzez kubisz » 07 maja 2014, 14:47

Otóż to. Przypomnę również szaloną frekwencję w konkursie "Humvee w WP" i mamy obraz ewentualnego przyszłego konkursu. To oczywiście nie są zarzuty do nikogo - mało nas tu jest, każdy ma swoje życie poza Humvee (nawet makinen :jezyk: ), a budowa modelu to nie wyścig. Na dużych forach modelarskich na koniec konkursów jest zazwyczaj mniej niż 10 galerii...

Co do działu:
Shidley napisał(a):można by wrzucić podrozdział o broni (wiesz co szczególnie mam na myśli), o umundurowaniu, o 'bambetlach'- w trzecim temacie czuje się słabiej ale myślę ze początek damy radę zredagować i zarządzić

Napisałem do Konrada prośbę o utworzeniu podforum.
kubisz
Moderator

Postprzez makinen » 07 maja 2014, 14:55

kubisz napisał(a):Otóż to. Przypomnę również szaloną frekwencję w konkursie "Humvee w WP" i mamy obraz ewentualnego przyszłego konkursu. To oczywiście nie są zarzuty do nikogo - mało nas tu jest, każdy ma swoje życie poza Humvee (nawet makinen :jezyk: ), a budowa modelu to nie wyścig. Na dużych forach modelarskich na koniec konkursów jest zazwyczaj mniej niż 10 galerii...

Otóż to :gut: ja wylatam 29.06 i wracam 23.07, więc będę wyjęty z ewentualnego konkursu.
makinen

Postprzez kubisz » 07 maja 2014, 14:59

Jeśli chodzi o konkurs wiedzy, to pomysł mój jest taki, żeby chętny mógł się włączyć do niego w dowolnej dla siebie chwili. Kto pierwszy, ten lepszy, ale na nieco innej zasadzie ;) Dzisiaj wieczorem postaram się wrzucić zasady. Ocenicie, czy Wam się to widzi i czy mam wymyślać pytania.
kubisz
Moderator

Postprzez kubisz » 24 mar 2015, 21:36

Koledzy, czy zainteresowałby kogokolwiek temat na podobnej zasadzie jak ten i ten, ale dotyczący elementów do budowy dioram/winietek z Iraku i Afganistanu? Chodzi mi coś takiego po głowie :roll: Co prawda budujących dioramy lub choćby winietki na naszym forum jak na lekarstwo, ja sam zresztą też z takich zestawów nie korzystam... Mam zapisanych kilka rzeczy, kurzy się to w zakładkach przeglądarki, może komuś się przyda.
kubisz
Moderator

Postprzez makinen » 24 mar 2015, 21:46

Kuba- z całym szacunkiem: szkoda Twojej pracy...
makinen

Postprzez grzes430 » 24 mar 2015, 22:40

A nie da się tego wrzucić do jakiegoś istniejącego działu?
grzes430

Postprzez kubisz » 24 mar 2015, 23:53

No właśnie nigdzie nie pasuje... Ale Grześ - jako, że raczej zainteresowania nie będzie, a Ty jesteś jedynym, który ostatnio coś o dioramie wspominał, to najwyżej kiedyś wyślę Ci przez PW to, co mam.
kubisz
Moderator

Postprzez pyps » 25 mar 2015, 19:27

kubisz napisał(a):najwyżej kiedyś wyślę Ci przez PW to, co mam.

Jak można to ja też poproszę.
pyps

Postprzez Bartosz Ciesielski » 29 mar 2015, 23:35

Ja też poproszę
I chodź bym szedł ciemną doliną to zła się nie ulęknę bo największym s........m w tej dolinie jestem Ja
Bartosz Ciesielski

Postprzez kubisz » 06 maja 2015, 12:11

Chociaż zainteresowanie było niewielkie, spis powstał (właściwie to wciąż powstaje, brakuje sporo rzeczy z roboczej listy):
viewtopic.php?f=35&t=1446
W sumie to najbardziej przyda się on mnie ;)
kubisz
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Komunikaty i zmiany na forum