Propozycje zmian na forum

Re: Propozycje zmian na forum

Postprzez kubisz » 14 mar 2013, 14:12

Od czasu do czasu wraca (przez PW) propozycja utworzenia tematu o figurkach. W tym temacie są figurki bezpośrednio dedykowane przez producentów do Humvee (kierowcy, załoga itp.), ale jest wiele zestawów figurek, które można użyć do dioramy/winietki z Humvee. Ktoś tu gdzieś wrzucał np. in-boxy figurek Toro Model polskich żołnierzy z PKW Afganistan, ktoś gdzieś tam ma zestaw Marinesów Dragona. Live Resin wypuściło cudne figurki nie tak dawno. Są zainteresowani np. jednym zbiorczym tematem o takich figurkach? Co prawda niemal nikt z nas nie robi dioram czy winiet, no ale jak wspomniałem na początku - temat od czasu do czasu wraca. Ale przydałby się ktoś do prowadzenia takiego tematu. Mnie się nie chce :jezyk:
kubisz
Moderator

Postprzez makinen » 14 mar 2013, 14:34

Może bym się i podjął tej roboty, ale mam wrażenie, że robiłbym to wyłacznie dla swojej satysfakcji. Udzielających się na Forum mało, korzystających z figurek jeszcze mniej, a tych wykorzystujących figurantów do winietek jeszcze mniej, czyli zero. Ja jestem za ewentualnym wrzucaniem tych pamperków do działu z figurkami- osobny dział wydaje mi się zbędny z racji ilości ewentualnych korzystających.
makinen

Postprzez Shidley » 15 mar 2013, 08:56

Ja jestem za.. kiedyś rozmawialiśmy o figurkach około humvee... więc może by się przydał taki temat. Tylko pytanie czy figurki stricte humvee'owe (jednocześnie co to znaczy? humvee w nazwie zestawu?) czy tez takie które można dopasować (np właściwie wszystkie figurki dotyczące konfliktów amerykańskich po 1991 roku).
Shidley

Postprzez kubisz » 15 mar 2013, 09:10

Jak napisałem - wszystkie figurki, które są przez producentów dedykowane do Humvee, czyli posiadają w nazwie "Humvee" itp., są już wypisane w osobnej liście i mają ewentualne in-boxy w postaci osobnych tematów. Dodatkowy temat niech dotyczy innych zestawów, np. właśnie:
Shidley napisał(a):właściwie wszystkie figurki dotyczące konfliktów amerykańskich po 1991 roku

Ale niech to nie będzie hurtowe wstawianie linków do wszystkich zestawów, byle były współczesne. Niech to będą naprawdę porządne zestawy, a w postach przynajmniej niech będzie boxart opakowania. A najlepiej - jakiś in-box.
kubisz
Moderator

Postprzez Shidley » 15 mar 2013, 13:04

To może ew podział na figurki stricte humvee i około-humvee?
Shidley

Postprzez kubisz » 15 mar 2013, 13:12

Kręcimy się w kółko z dyskusją :jezyk: Przeczytaj uważnie mój post powyżej :gut:
kubisz
Moderator

Postprzez Shidley » 15 mar 2013, 13:37

Ja rozumiem... bardziej chodziło mi o dwa osobne watki? katalogi? w części figurowej - w jednej inboxy stricte, w drugiej inboxy około
(w tym wydzielenie wątków figurek humvee z części "nowości i in-boxy" do nowego wątku)
Shidley

Postprzez kubisz » 15 mar 2013, 14:01

Shidley :arrow:
kubisz napisał(a):wszystkie figurki, które są przez producentów dedykowane do Humvee, czyli posiadają w nazwie "Humvee" itp., są już wypisane w osobnej liście i mają ewentualne in-boxy w postaci osobnych tematów. Dodatkowy temat niech dotyczy innych zestawów, np. właśnie:
Shidley napisał(a):właściwie wszystkie figurki dotyczące konfliktów amerykańskich po 1991 roku

Ale niech to nie będzie hurtowe wstawianie linków do wszystkich zestawów, byle były współczesne. Niech to będą naprawdę porządne zestawy, a w postach przynajmniej niech będzie boxart opakowania. A najlepiej - jakiś in-box.

:gut:

Jak ja to widzę? Ano tak:
viewtopic.php?f=35&t=1046
kubisz
Moderator

Postprzez Shidley » 15 mar 2013, 15:00

Ładne ;-)ale jak będzie trzeba odszukać np po kraju figuranta? osobiście, ale to tylko moja opina liczyłbym bardziej na każdą figurkę / zestaw w innym wątku... (na zasadzie 'nowości i inboxy") :piwo:
Shidley

Postprzez kubisz » 15 mar 2013, 15:07

Ale wtedy mamy dział z in-boxami rozdmuchany przez coś, co z Humvee bezpośrednio związanie nie jest. Na podobnej zasadzie mógłby się w dziale z in-boxami znaleźć temat o M923, Strykerze czy nawet Abramsie ;) Dlatego moja propozycja to jeden wątek - tak jak jest to zrobione dla zestawów, skąd można wziąc inne uzbrojenie, niż M2 i Mk19.
kubisz
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komunikaty i zmiany na forum