Propozycje zmian na forum

Re: Propozycje zmian na forum

Postprzez kubisz » 13 lut 2014, 17:46

Pomysł dobry :git: Lepszym miejscem byłaby raczej ta część forum:
viewforum.php?f=21
Możnaby tam założyć nie tylko osobny temat, ale i nawet podforum (np. "Dodatki" czy jakoś tak ;) ) i tam upchnąć tematy o mundurach, wyposażeniu osobistym, broni ręcznej, manelach, tobołkach itp. Przy okazji porządkując ten temat:
viewtopic.php?f=21&t=115
kubisz
Moderator

Postprzez kubisz » 07 maja 2014, 10:38

Shidley napisał(a):Mam taką propozycje założenia (zapewne w "Placu Zabaw") tematu dot umundurowania i/lub broni używanej przez załogi humvee - opisującego np używana przez nas numeracje (kolorystykę) farb przy różnych typach umundurowania. Tytuł: "gawędy o broni i mundurze" (chyląc czoła przed Szymonem Kobylińskim :salut:

No i co dalej z pomysłem? Moja propozycja:
kubisz napisał(a):Pomysł dobry :git: Lepszym miejscem byłaby raczej ta część forum:
viewforum.php?f=21
Możnaby tam założyć nie tylko osobny temat, ale i nawet podforum (np. "Dodatki" czy jakoś tak ;) ) i tam upchnąć tematy o mundurach, wyposażeniu osobistym, broni ręcznej, manelach, tobołkach itp. Przy okazji porządkując ten temat:
viewtopic.php?f=21&t=115

nie doczekała się komentarza. Oczywiście nie sądzę, żeby ktokolwiek miał coś przeciwko rozwinięciu forum, Zderzak na pewno zajmie się stroną techniczną, ale pozostaje kwestia zapełniania nowego ewentualnego podforum treścią merytoryczną. Shidley - przemyśl, czy byłbyś w stanie w miarę regularnie coś tam dorzucać
___________________________________________________________________________________________________________________________

Druga sprawa. Czy Koleżeństwo jest zainteresowane konkursem z okazji 4. rocznicy powstania forum? "Ruch" modelarski generowany ostatnio nie daje raczej podstaw do organizowania jakiegokolwiek konkursu stricte modelarskiego, ale mam pomysł na - podobnie jak w zeszłym roku - zabawę nt. wiedzy o Humvee. Zupełnie inna formuła niż poprzednio, myślę, że dużo wygidniejsza dla Was. To jak, chceta?
kubisz
Moderator

Postprzez makinen » 07 maja 2014, 10:44

Ja się piszę, choć ostatni festiwal wiedzy w moim przypadku ujawnił dziurę merytoryczną, oraz braki w topografii forum. Konkurs bardziej by mi pasował, ale bawić się w 2-3 osoby to raczej marne atrakcje.
makinen

Postprzez maverick » 07 maja 2014, 11:22

Ja tam się piszę, może być modelarski, może być nt. wiedzy... Co by nie było, to biorę udział... :gut:
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Postprzez kilkenny » 07 maja 2014, 12:12

osobiście wolę COŚ złożyć konkursowego...
kilkenny

Postprzez kubisz » 07 maja 2014, 12:48

kilkenny napisał(a):osobiście wolę COŚ złożyć konkursowego...

Jedno nie wyklucza drugiego :gut: Ale oczywiście jeżeli nie będzie zainteresowania, to szkoda mojego czasu na produkcję pytań. Co do konkursu "budowlanego", to sam popatrz, jak wygląda nasze modelowanie ostatnio :roll: Zaryzykuję stwierdzenie, że w terminie roku modele zrobiłbym ja i makinen. Trochę mało, jak na konkurs...
kubisz
Moderator

Postprzez kilkenny » 07 maja 2014, 13:08

a może ankietkę małą zapuścić co kto chętny jest robić?, dać info na "emila" każdy odczyta i się wypowie w jakiej formie konkursu chce brać udział... w sumie to ostatni gwizdek żeby coś zdecydować, zaraz zaczynają się wakacje, wyjazdy i wtedy może być rzeczywiście problem z frekwencją czy to w budowaniu czy w rozwiązywaniu zagadek.
kilkenny

Postprzez Shidley » 07 maja 2014, 13:12

kubisz napisał(a):Shidley - przemyśl, czy byłbyś w stanie w miarę regularnie coś tam dorzucać

Czy regularnie - nie wiem, można by wrzucić podrozdział o broni (wiesz co szczególnie mam na myśli), o umundurowaniu, o 'bambetlach'
- w trzecim temacie czuje się słabiej ale myślę ze początek damy radę zredagować i zarządzić

co do konkursu - jestem za ;-)
Shidley

Postprzez wojtas193 » 07 maja 2014, 13:27

Ja bym jednak obstawał za pytaniami jak w tamtym roku. Z modelowaniem jest różnie, a zajrzeć na chwilkę i odpowiedzieć na pytanie każdy chyba znajdzie czas. ;)
Pozdrawiam
Wojtek
wojtas193

Postprzez makinen » 07 maja 2014, 13:39

kilkenny napisał(a):a może ankietkę małą zapuścić co kto chętny jest robić?, dać info na "emila" każdy odczyta i się wypowie w jakiej formie konkursu chce brać udział... .

Poczytaj deklaracje startu w egzotycznych humvee, a później galerię :mur:
makinen

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komunikaty i zmiany na forum