Propozycja projektu grupowego

Re: Propozycja projektu grupowego

Postprzez kubisz » 26 lut 2015, 20:14

Maciek, ja już jakiś czas temu porzuciłem pomysły jakichkolwiek projektów grupowych i konkursów na tym forum. Oczywiście, że chciałbym, żeby coś takiego się działo od czasu do czasu. Ale jest nas tutaj regularnie aktywnych za mało, niestety :( Projekt "Egzotyczne Humvee" jakoś sam popadł w zapomnienie, "Open Cab" w zasadzie się nie rozpoczął (makinen jedynie machnął szybkie 2 modele)... Niegdysiejszy konkurs "Humvee w WP" zakończył się jedynie 4 galeriami... Popatrz na dział "Warsztat" i policz sobie Kolegów, którzy w miarę regularnie (tzn. choćby raz na miesiąc) wrzucają aktualizację.

Poza tym taka wąska tematyka, jak zaproponowałeś, mocno ogranicza uczestnictwo. Np. ja bym chyba nic z tego "działu" nie zbudował (jedynie duński Dumvee mnie trochę kręci, ale ostatnio coraz mniej). Nie wspominam o tym, że Szwecja, Finlandia i Islandia póki co nie używają Humvee :gut:

Jedyne, co moim zdaniem miałoby szansę chwycić w najbliższym czasie, to coś w rodzaju "M1151 i pochodne". Pyps, makinen i ja mamy zamiar wystartować za kilka tygodni z modelami tej wersji, Robroy założył warsztat, ale póki co nic nie robił, no i może Messer dałby się namówić. Choć wiem, że z kolei Ciebie ta wersja raczej nie pociąga...
kubisz
Moderator

Postprzez Messer » 26 lut 2015, 21:34

Namówić to by się dał - a jak... problem w tym że modelu nie mam :rotfl:

Pozdrawiam
Messer
Składanie Humvee jest jak choroba - zakaźna i potencjalnie nieuleczalna...
Messer

Postprzez makinen » 02 mar 2015, 22:47

A może projekt "policja i straż pożarna"? Tu jest w czym wybierać, a kolorytu by nadało forumowej półce.
makinen

Poprzednia strona

Powrót do Komunikaty i zmiany na forum