Propozycja projektu grupowego - ankieta

W którym z projektów grupowych wziąłbyś udział? (Proszę zapoznać się z treścią postu pod ankietą!)

1. "Egzotyczne Humvee", czyli jakakolwiek wersja, byle nie w malowaniu NATO i nie w piaskowym.
6
18%
2. "Guns'n'Humvees", czyli gun trucki lub Humvee z jakimś oryginalnym uzbrojeniem, typu wyrzutnia rakiet, działko, poradziecki kaem itp.
4
12%
3. "Let's scratch", czyli budowa wersji ze sporym wkładem elementów dorobionych we własnym zakresie.
4
12%
4. "Sanitarne Humvee", czyli wszelkie wersje typu ambulans.
3
9%
5. "Cargo", czyli 2-osobowy transporter z ławkami i budą (lub bez nich).
3
9%
6. "Shelter Carrier", czyli wersja z jakimkolwiek kontenerem.
0
Brak głosów
7. "Humvee full-open", czyli pojazdy z pootwieranym tym i owym.
3
9%
8. "Humvee w filmach i grach", czyli... to co w nazwie.
4
12%
9. "Ciężkie Humvee", czyli M1114, M1114 Frag5, M1151, M1165, M1167. Obojętnie jakie barwy.
7
21%

Liczba głosów : 34

Propozycja projektu grupowego - ankieta

Postprzez Zderzak » 05 kwi 2012, 16:17

Witam!

Powyżej znajduje się ankieta propozycji projektu grupowego. Proszę o wybranie (dowolnej ilości) tych kategorii, w których najprawdopodobniej wzięlibyście udział.

Proszę o niegłosowanie w przypadku, gdy uważacie jakiś temat po prostu za ciekawy, a wcale niekoniecznie chcielibyście brać w nim udział.

Chodzi o to, aby ilość głosów na daną kategorię nie różniła się zbytnio o ilości uczestników sklejających potem modele.

Wszelkie pytania proszę zamieszczać w tym temacie.

Pozdrawiam!
Obrazek
Zderzak
Administrator

Re: Propozycja projektu grupowego - ankieta

Postprzez Lexx » 05 kwi 2012, 20:11

Proponuję ograniczenie wyboru do jednej opcji a nie 9ciu bo to się mija z celem.
Lexx

Postprzez kubisz » 05 kwi 2012, 20:21

Popieram. Najwyżej 2. Zacznijmy jeszcze raz.
kubisz
Moderator

Postprzez Zderzak » 05 kwi 2012, 20:25

Ja wiem? Jeśli ktoś jest zdecydowany na jeden pojazd, to niech wybierze tylko jedną opcję. Jeśli ktoś może wybudować dwa pojazdy, to niech zaznaczy dwie opcje. Tak jak prosiłem.

W ten sposób będziemy najbardziej obiektywni i będzie wyłonionych najwięcej możliwych uczestników. Jeżeli oczywiście wszyscy zagłosują na poważnie.

Np. ja zaznaczyłem bodajże 5 opcji. Gdybym miał zaznaczyć tylko 2, chociaż jestem w stanie wybrać spośród swoich planów takie modele, aby pasowały aż do 5 projektów, to mogłoby się okazać, że potem zabraknie głosów do jakiegoś projektu, w którym wystartowałoby najwięcej uczestników. Zwłaszcza, jeśli więcej osób ma tak otwarte możliwości budowy modeli.

Takie jest moje zdanie, ale oczywiście, wola ogółu decyduje ;) .
Obrazek
Zderzak
Administrator

Postprzez kubisz » 05 kwi 2012, 20:31

W sumie trochę racji Konrad ma, ja zagłosowałem tylko na jedną opcję. Zobaczmy, jak to się rozwinie.
kubisz
Moderator

Postprzez Lexx » 05 kwi 2012, 20:32

Kuba, racja 2 opcje mają sens ale więcej? to po co ankieta ? albo jest się zdecydowanym na coś konkretnego albo wstrzymuje się od głosu bo jest mi wszystko jedno a nie strzelać serią . . . takie jest moje zdanie.
Lexx

Postprzez Zderzak » 05 kwi 2012, 20:39

Robert, ale nikt nie każe Ci zaznaczać 9 opcji. Prosiłem w pierwszym poście, żeby oddać głos tylko na projekty, w których realnie weźmie potem udział.

O to chodzi, że właśnie jak jesteś zdecydowany na 1 wersję, to zaznacz tylko jedną opcję. Jeśli nikt nie będzie bezsensownie zaznaczał, to wtedy taka forma ma sens. Najlepsze byłyby deklaracje w postach, wiadomo by było kogo potem ścigać :P

Reasumując, ja mogę wystartować w 5 projektach, niezależnie, który zostanie wybrany. Gdyby zaznaczył tylko dwa z nich, mogłoby się okazać, że inni postąpili podobnie i projekt, w którym mogłoby wystartować najwięcej ludzi, ukończyłby głosowanie jako któryś tam z kolei.

Lexx napisał(a):albo jest się zdecydowanym na coś konkretnego albo wstrzymuje się od głosu bo jest mi wszystko jedno a nie strzelać serią . . . takie jest moje zdanie.

No to tu wstrzymujesz się po prostu od 8 lub 9 głosów i tyle.
Obrazek
Zderzak
Administrator

Postprzez makinen » 07 kwi 2012, 10:56

Ja zaznaczyłem dwie- choć mógłbym je "opękać" jednym modelem. Wg mnie może zostać 9 propozycji- każdy głosuje wg możliwości zrobienia konkretnego modelu/modeli. Mam nadzieję, że frekwencja będzie większa, niż w konkursie polskim :D

ps. KIEDY ZACZYNAMY????? :sun:
makinen

Postprzez Zderzak » 07 kwi 2012, 11:33

makinen napisał(a):dwie- choć mógłbym je "opękać" jednym modelem

No i właśnie o to chodzi, że nawet jak jeden model pasuje do 4 kategorii, to zaznacz te cztery. W ten sposób uda się nam uzyskać największą liczbę uczestników.

makinen napisał(a):KIEDY ZACZYNAMY?????

A to już zależy od Was. W konkursie bierze udział kilka osób, Kuba zapewne skończy pierwszy. Ja postaram się też wyrobić. Myślę, że można by było otworzyć projekt przed zakończeniem konkursu, ale wszystko tak jak pisałem zależy od Was. Czy macie już modele, kiedy chcecie kleić itd. Więc jeśli możecie, napiszcie jak wygląda Wasza sytuacja ;) .
Obrazek
Zderzak
Administrator

Postprzez makinen » 07 kwi 2012, 18:42

No dobra- to ja pierwszy. Zakup modelu u mnie, to kwestia podjechania do sklepu. Koła, to może potrwać 3-4 dni. Kończę kosowskiego po Świetach (podczas nic nie grzebię, bo jestem poza domem). Właściwie chodzą mi po głowie 2 modele.
a. IDF- Barkan, lub coś zbliżonego
b. marokański cargo z pełną budą- chcę poeksperymentować z całą plandeką, a nie z podwijaną, ktorą można sobie układać wg własnej inwencji.
ps. chodzi mi po głowie jeszcze portugalski cargo z całą plandeką i siatką maskującą (jest takie zdjęcie na forum)

Mogę startować ok 20.04
makinen

Następna strona

Powrót do Komunikaty i zmiany na forum