Projekt grupowy "Egzotyczne Humvee"

Re: Projekt grupowy "Egzotyczne Humvee"

Postprzez Zderzak » 12 kwi 2012, 20:13

piotrek1971 napisał(a):Konrad wybacz,ale sam napisałeś

Mam wybaczyć, że nie będzie Polaka? Najważniejsze, żeby model podobał się Tobie. Nie patrz czy inni podzielają Twoje zamiłowania. Gdybym ja ulegał wpływom z zewnątrz, polska kolekcja Humvee raczej na pewno by nie powstała. Sam Kuba nie raz pisał, że dla niego byłoby to za monotonne. A mi akurat taka monotonia się podoba. Nie lubię zbyt dużej ilości kolorów na półce 8-) .

Co do M1114 sklejaj śmiało, malowanie naprawdę bardzo ciekawe. Białe Humvee mają swój urok ;) .
Obrazek
Zderzak
Administrator

Postprzez slawo » 12 kwi 2012, 20:18

kubisz napisał(a):
slawo napisał(a):sam też bym się porządnie zastanowił, co do jego wykorzystania z racji na ładną kwotę, jaką za niego wołają

Nie wiem, skąd się biorą te Wasze obiekcje. Owszem, z zestawu można zrobić wypasionego piaskowego amerykańskiego M1114 z mnóstwem anten, ale przecież taki biało-niebieski policaj to też efektowna bestia. Tym bardziej, że - jak widać na powyższym zdjęciu - można się z nim "pobawić": czarny zderzak FPB i inne drobne elementy, zielone anteny z tyłu, szperacze na masce i głośnik syreny, pachołek, flaga iracka... A i na innych zdjęciach też może jakieś fajne dodatki się znajdą.

Nie zupełnie to miałem na myśli. Po prostu jest to - bądź, co bądź - drogi model, więc poważnie bym się zastanowił, na jaką wersję go przeznaczyć, żeby potem nie było żalu, że mogłem coś fajniejszego wykonać. W sumie, to nawet w moich bardzo hipotetycznych planach jak na razie nie było żadnego amerykańca :)
Obrazek
slawo

Postprzez makinen » 25 kwi 2012, 07:06

Ktoś coś działa...? :?
makinen

Postprzez kubisz » 25 kwi 2012, 07:56

A i owszem, ja działam. Mam już na kolumbijskim 3 kolory kamuflażu z 4. Dziś może będzie ten ostatni.
kubisz
Moderator

Postprzez makinen » 25 kwi 2012, 08:04

Kubisz- Twoje poczynania obserwuję. A reszta????? Głosowanie, deklaracje i...cisza
makinen

Postprzez Lexx » 25 kwi 2012, 10:20

Nie ma ram czasowych więc po co się spieszyć ? ja o ile w ogóle wystaryuję to nie prędzej niż latem.
Lexx

Postprzez Shidley » 25 kwi 2012, 13:04

A ja czekam na powrót do domu i dostawę części i zacznę.. ale po co się spieszyć...
Shidley

Postprzez apache » 25 kwi 2012, 13:14

Ja mino że założyłem warsztat wystartuję koło lata. W końcu nie ma terminu czasowego.
Warsztat:
M1025 Humvee Trynka
apache

Postprzez piotrek1971 » 25 kwi 2012, 15:47

makinen napisał(a):Kubisz- Twoje poczynania obserwuję. A reszta????? Głosowanie, deklaracje i...cisza

Z mojego punktu widzenia sprawa wygląda tak:
1.Było glosowanie,wziąłem udział.
2.Deklaracji nie składałem,pokazałem jaki pojazd mi się podoba i taki model mam zamiar zbudować.
3.Zostałem dopisany do projektu (co nie znaczy,że mam błyskawicznie zakładać warsztat).
3.Warsztat założę jak skończę model konkursowy.
Reasumując moje wypociny:
Warsztat założę jak będę gotów,bo po co czytać w wątku warsztatowym przez kilka miesięcy posty typu "co u Ciebie taka cisza?".
Takie jest moje podejście do sprawy,niech nikt nie odbiera tego osobiście :piwo:
piotrek1971

Postprzez maverick » 26 kwi 2012, 07:41

makinen napisał(a):Ktoś coś działa...? :?

Warsztaty i galerie modeli z projektu grupowego "Egzotyczne humvee" prezentowane są działach 1:35 i 1:72, poprzedzone wyróżnikiem [EH]... Tak dla sprostowania, bo wydaje mi się, że nie wszyscy wiedzą gdzie szukać...
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komunikaty i zmiany na forum