Hamer Memugan - skąd zacząć?

Dział, w którym dostajemy odpowiedzi na pytania związane z tematyką HMMWV.

Re: Hamer Memugan - skąd zacząć?

Postprzez kubisz » 05 gru 2018, 15:53

kryspacz napisał(a):Zdecydowałem się na Bronco M1114 z CROWs, w ramkach chyba jest M240

W zestawie Bronco masz M240B, potrzebujesz M240 (wersja B ma chłodnicę na lufie, czegoś takiego nie ma M240 ani FN MAG).

kryspacz napisał(a):O ile dobrze widzę na zdjęciach ramek na Armoramie, w Bronco akurat skrzynki do m240 są jednoelementowe, z detalem od góry, więc zakładam, że boki mają gładkie.

W zestawie Bronco nie ma skrzynek do M240, są tylko do półcalówki. O ile dobrze pamiętam :roll:
kubisz
Moderator

Postprzez maverick » 05 gru 2018, 17:32

Rozstaw kół w przypadku Bronco mierzony od środka piasty przedniego koła do środka piasty tylnego koła wynosi 94 mm.
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Postprzez kryspacz » 05 gru 2018, 17:43

kubisz napisał(a):W zestawie Bronco masz M240B, potrzebujesz M240 (wersja B ma chłodnicę na lufie, czegoś takiego nie ma M240 ani FN MAG).

W zestawie Bronco nie ma skrzynek do M240, są tylko do półcalówki. O ile dobrze pamiętam :roll:

Ech, to jestem w punkcie wyjścia, szukam dalej. Na ramkach widziałem skrzynki większe (z kilku elementów) i mniejsze, założyłem, że mniejsze są do M240, a to widać te większe do granatnika.

maverick napisał(a):Rozstaw kół w przypadku Bronco mierzony od środka piasty przedniego koła do środka piasty tylnego koła wynosi 94 mm.

Dzięki :) , zaczynam zabawę z obrazkami!
kryspacz

Postprzez kubisz » 05 gru 2018, 19:12

kryspacz napisał(a):Na ramkach widziałem skrzynki większe (z kilku elementów) i mniejsze, założyłem, że mniejsze są do M240, a to widać te większe do granatnika.

Tak, mniejsze jednoelementowe są do półcalówki, większe składane z kilku elementów są do Mk19.
kubisz
Moderator

Postprzez maverick » 05 gru 2018, 20:49

Jeśli chodzi o KM to mogę zaproponować coś z tego zestawu - tylko taki zestaw wyszperałem:
https://www.mojehobby.pl/products/Moder ... n-Set.html
Nie sprawdzałem czy kompletny, jak coś Tobie przypasuje, to napisz i wtedy sprawdzę konkretną sztukę.
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Poprzednia strona

Powrót do Problemy i pytania