M 998 I.E.D

Moderator: kubisz

M 998 I.E.D

Postprzez kopos77 » 17 lut 2013, 12:05

Witam
Mój drugi model w kolekcji OIF to M998 z firmy Academy. Został on "przerobiony" na potrzeby asymetrycznej fazy wojny w Iraku na tzw. "Gun Trucka". Model został pomalowany farbami Pactra i waloryzowany pigmentami Miga. Niestety na każdy model mam ograniczone środki (moja rozrastająca się kolekcja ma już 28 modeli z OIF) więc humvee jest wykonany "z pudełka". Postaram się w najbliższym czasie sfotografować resztę mojej kolekcji i umieścić w dziale "Nasze kolekcje" (oczywiście hummery będę zamieszczał sukcesywnie w "Galerii".
Pozdrawiam
Krzysiek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kopos77

Re: M 998 I.E.D

Postprzez maverick » 17 lut 2013, 18:04

Model fajny, tylko dach jakoś ci się zapadł, albo chłopakom brezentu brakło :git:
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Postprzez kubisz » 17 lut 2013, 21:47

Krzysiek, wydaje mi się, że lepszy efekt dałyby smugi na pancerzu biegnące w pionie, te poziome tak naprawdę nie wiem, co mają oznaczać. I rzeczywiście najsłabszym elementem jest dach.

kopos77 napisał(a):Niestety na każdy model mam ograniczone środki

Widać, że masz fach w ręku, dlatego chętnie zobaczyłbym model, na który nie szczędzisz środków :git:

kopos77 napisał(a):moja rozrastająca się kolekcja ma już 28 modeli z OIF (...) Postaram się w najbliższym czasie sfotografować resztę mojej kolekcji i umieścić w dziale "Nasze kolekcje" (oczywiście hummery będę zamieszczał sukcesywnie w "Galerii"

Bardzo jestem ciekaw Twojej całej kolekcji (część znam z Armoramy), no i pozostałych Humvee :piwo:
kubisz
Moderator

Postprzez kamil83 » 18 lut 2013, 12:08

Wszystko fajnie, tylko w każdym modelu popełniasz te same błędy ( przynajmniej dla mnie są to błędy). Dlaczego wszelkie ślady eksploatacji, tj. kurz, zacieki, itd. robisz poziome. Przecież każdy syf spłynie w pionie, w dół. A Ty ciągle kurz rozciągasz w bok. Dla mnie jest to nienaturalne.
kamil83

Postprzez makinen » 18 lut 2013, 12:11

Nic nowego nie dopiszę- wycieraczki nie pozostawiają takich śladów i kurz w poziomie- trochę niezrozumiały zamysł i wykonanie. Dawaj zdjęcie do działu "Nasze kolekcje" :gut:
makinen

Powrót do Galeria