M 998 Cargo troop carrier Liban- Italeri

Moderator: kubisz

M 998 Cargo troop carrier Liban- Italeri

Postprzez makinen » 28 maja 2013, 16:35

Z kronikarskiego obowiązku- kończę sprawy zaczęte. Więcej z niego nie wyciągnę. czarny wash niewiele zmienił, pigmentu nie widać. Niby efektowny kamuflaż, a model lekko bezpłciowy (może taka rola kamuflażu :? ) Cóż- nie zawsze jest niedziela.
wiem- koła powinny być starego typu, ale odklejenie mogłoby się wiązać z zerwaniem części zawieszenia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
makinen

Re: M 998 Cargo troop carrier Liban- Italeri

Postprzez kubisz » 28 maja 2013, 17:55

Nienajgorzej Ci te ciapki wyszły :git: Co prawda kolor bazowy jest moim zdaniem zbyt ciemny (lub inaczej - zbyt żółty), ale ogólne wrażenie pozytywne. Jednakże widać, że - w porównaniu z Twoimi ostatnimi modelami - ten jest chyba trochę kończony na szybko. Jak sam napisałeś, czegoś mu brakuje.

Kołami się nie przejmuj. Co prawda 4-os. Cargo/Troop Carrier w tym malowaniu na nielicznych (chyba jedynie 4 fotki mam) zdjęciach oryginałów jest tylko na kołach PB, ale inne wersje mają zarówno koła PB, jak i AP.

Widać, że Twój ulubiony obszar to Bliski Wschód. I dobrze, też lubię Humvee z tego regionu. Pora na jakiegoś z Jordanii :gut: No i na zdjęcie grupowe :jezyk:
kubisz
Moderator

Postprzez makinen » 28 maja 2013, 18:02

Zdjęcie będzie, jak skończę patrol EOD. Bliski Wschód jak najbardziej- dawno IDFa nie składałem :sen:
makinen

Postprzez maverick » 28 maja 2013, 20:00

Model fajny :git: ...choć z dwóch dzisiejszych wolę Avengera..! Cały smak i bajer robi wysoki wydech przy tej wersji!
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Powrót do Galeria