M1151 Iraq Special Forces / Academy+scratch 1:35

Moderator: kubisz

M1151 Iraq Special Forces / Academy+scratch 1:35

Postprzez makinen » 19 sie 2014, 15:38

Zrezygnowałem z figuranta i drugiej anteny SYMPHONY. Zostaje tak, jak jest. Baza Academy, koła Panzer Art, tylna zbudowa cała od podstaw.
warsztat
viewtopic.php?f=7&t=1279

galeria
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
makinen

Re: M1151 Iraq Special Forces / Academy+scratch 1:35

Postprzez Bartosz Ciesielski » 19 sie 2014, 19:02

Piotrek gratuluje kolejnego udanego modelu :piwo:
przykurz tylko stopień z tyłu
I chodź bym szedł ciemną doliną to zła się nie ulęknę bo największym s........m w tej dolinie jestem Ja
Bartosz Ciesielski

Postprzez kubisz » 19 sie 2014, 20:24

Kolejny z taśmociągu :gut:

Duży minus za wash. Nierówny, tu i tam rozmyty, źle starty, miejscami prawie niewidoczny... Potrafisz już o wiele lepiej, więc nie bardzo wiem, skąd taka skucha :? I szkoda, że odpuściłeś drugą symfonię :roll: Ale całość naprawdę robi wrażenie :o Bardzo efektowny model, świetnie wyglądają te przeróbki, elegancko to wszystko wyszło :git:

Z małych uwag:
- tylny stopień wygląda za mało "metalowo". Może dodaj jakieś obicia, przetarcia do gołej blachy?
- zakurz koło zapasowe;
- zakurz też czarne elementy zapinek maski (co, malowałeś już po brudzeniu? :jezyk: );
- te drobne obicia tu i tam, czasem w dziwnych miejscach, moim zdaniem psują nieco wygląd modelu;
- nie bardzo rozumiem malowanie światełek po bokach z tyłu. Lewa strona (1. zdjęcie): odblask czerwony, kierunkowskaz pomarańczowy? Prawa strona (2. zdjęcie): odblask czerwony, ale jakby pomalowany zbyt dużą ilością farby, kierunkowskaz niepomalowany?
kubisz
Moderator

Postprzez grzes430 » 19 sie 2014, 20:37

Ciekawa wersja i bardzo dobrze wykonany model. Gratulacje. :piwo:
Do wyliczeń Kuby dodałbym jeszcze, że przy antenach wygląda jakby nic nie było robione po malowaniu. Chociaż pigment by się przydał.
grzes430

Postprzez makinen » 20 sie 2014, 07:39

kubisz napisał(a): Z małych uwag:
- tylny stopień wygląda za mało "metalowo". Może dodaj jakieś obicia, przetarcia do gołej blachy?
- zakurz koło zapasowe;
- zakurz też czarne elementy zapinek maski (co, malowałeś już po brudzeniu? :jezyk: );
- te drobne obicia tu i tam, czasem w dziwnych miejscach, moim zdaniem psują nieco wygląd modelu;
- nie bardzo rozumiem malowanie światełek po bokach z tyłu. Lewa strona (1. zdjęcie): odblask czerwony, kierunkowskaz pomarańczowy? Prawa strona (2. zdjęcie): odblask czerwony, ale jakby pomalowany zbyt dużą ilością farby, kierunkowskaz niepomalowany?

Wash...cóż, mistrzem nie jestem i właściwie nie wiem, dlaczego tak wyszło :(
Kurz dodam na koło i zapinki . Obicia- trochę te pojazdy chyba mają styrane. Nie robiłem nigdy Tygrysa ze szlaku bojowego, wiec tez temat dyskusyjno- poprawkowy. Kierunkowskazom się przyglądnę :shock:
makinen

Postprzez maverick » 08 wrz 2014, 08:23

Ciekawy pojazd z dużą ilością scratchu - dobra robota... osobiście nie przemawiaja do mnie te Irackie i afgańskie koszmarki, ale ten jest całkiem przyjemny w odbiorze :git:
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Powrót do Galeria