Oshkosh MRAP-ATV Panda 1:35

Moderator: kubisz

Oshkosh MRAP-ATV Panda 1:35

Postprzez makinen » 01 wrz 2014, 15:12

Grande Finale
dzięki warsztatom kilku Kolegów udało mi sie zakończyć. Nie ukrywam, że frajdę miałem dużą przy budowaniu pojazdu. W mojej skromnej opinii jest to najefektowniejszy współczesny pojazd kołowy. Gdyby ktoś dyponował dokumentacją-zwłaszcza zabudowy tyłu, to skusiłbym się na budowę w wersji dla Specialsów, czyli to:
SOCOM
Obrazek
Zdjęcia, można sobie poużywać :jupi:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 02 wrz 2014, 14:40 przez makinen, łącznie edytowano 2 razy
makinen

Re: Oshkosh MRAP-ATV Panda 1:35

Postprzez kubisz » 01 wrz 2014, 16:00

Twój zdecydowanie najlepszy model :git: Widać, jaki postęp ostatnio uczyniłeś. Chyba naprawdę miałeś frajdę przy tym modelu, bo widać wsadzone w niego serducho :gut: A przy niektórych Humvee - o zgrozo! - czasem go brakuje. Jest na czym oko zawiesić, sporo fajnych szczegółów do oglądania na zdjęciach. Można do nich wracać i znajdować nowe ciekawostki :git:

Z maleńkich minusów to słabo wytarty wash w kilku miejscach (np. tył kamerki DEVS albo podstawa anteny radia na środku tylnej belki), nierówno pomalowany rant na okrągłej podstawie anteny krzyżowej oraz brak napisów i oznaczeń na antenach Duke (zwłaszcza na tej nowego typu, prostokątnej). Pomyśl o uzupełnieniu, bo teraz model jest jak dobry tort, ale bez wisienki :jezyk:

Szczere gratulacje :piwo:

makinen napisał(a):Gdyby ktoś dyponował dokumentacją-zwłaszcza zabudowy tyłu, to skusiłbym się na budowę w wersji dla Specialsów

Miałem ten temat kiedyś ładnie opracować, ale może w takim razie Ty mi pomożesz:
viewtopic.php?f=43&t=1322
kubisz
Moderator

Postprzez Bartosz Ciesielski » 01 wrz 2014, 17:08

Piotrek coraz lepsze tempo budowy i większa dokładność
I chodź bym szedł ciemną doliną to zła się nie ulęknę bo największym s........m w tej dolinie jestem Ja
Bartosz Ciesielski

Postprzez grzes430 » 01 wrz 2014, 18:44

Wykonać tak rewelacyjny model z tego trudnego zestawu w tak krótkim czasie to na prawdę szacunek. Nie ma powodu do przyczepiania się czegokolwiek. Moje gratulacje. :git:
grzes430

Postprzez Zderzak » 01 wrz 2014, 20:01

Podoba mi się :git: . Napiszę jedynie, że we wszystkich swoich modelach nie wiedzieć czemu robisz strasznie ciemne czerwone światła i odblaski. Reszta wygląda na pierwszy rzut oka ładnie, dlatego nie będę niczego szukał, to nie Humvee. Dobra robota, może jak zabiorę się kiedyś za ten zestaw z myślą o naszych Wojskach Specjalnych, dodatkowo docenię trudy Pandy. :gut:
Obrazek
Zderzak
Administrator

Postprzez kubisz » 07 wrz 2014, 22:14

Pogratulować :!: :
Obrazek
:git: :piwo:
kubisz
Moderator

Postprzez maverick » 08 wrz 2014, 08:24

Bardzo dobry model Piotrek, a zdjęcie na froncie modelworka mówi za całokształt oceny... Zdecydowanie Twój najlepszy model :gut:
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Powrót do Galeria