M1151 ŻW w RŚA Academy 1:35

Moderator: kubisz

M1151 ŻW w RŚA Academy 1:35

Postprzez makinen » 16 paź 2016, 12:18

Miałem już dość tego modelu i cieszę się, że nastąpił koniec. Podczas manewrowania nim przy brudzeniu pigmentami trzy razy ułamałem antenę i jedno koło :kurde: :x . Niestety nie pokażę Wam dopancerzonego podwozia, które super wyszło i razem z zakurzoną ramą wygląda fajnie, ale nie podejmuję się już obracać tego modelu w rękach. Zdjęć dużo, bo kilka ustawień aparatu, a i tak nie jest zbyt dobrze.
Teraz widzę, że bieżnik nie wszędzie dostał pigment.

Warsztat
http://www.humvee-models.com/viewtopic.php?f=7&t=1539
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
makinen

Re: M1151 ŻW w RŚA Academy 1:35

Postprzez kubisz » 16 paź 2016, 13:38

Bardzo dobrze wyszedł i znakomicie wygląda na tych zdjęciach :git: Zwłaszcza z tym brudzeniem w oryginalnym kolorze :git: Z przyjemnością będę sobie co jakiś czas wracał do tej galerii. Coraz lepsze robisz te modele, a ten jest jednym z najbardziej udanych :salut:

Nie będę powtarzał uwag z warsztatu (choć wielka szkoda, że nie spróbowałeś poprawić tych dwóch rzeczy, bo były proste do zrobienia. Miałbyś wtedy model właściwie idealny :cry: ), tutaj dodam tylko kilka drobiazgów, których uzupełnienie (jeżeli nie wszystkich, to chociaż niektórych) zajmie Ci kilka minut:
- brakuje paska trzymającego kanister w bagażniku;
- brak też przewodów spryskiwaczy;
- podretuszuj na czarno okolice srebrnych śrubek przy kratkach klimatyzatorów;
- podmaluj podstawę cienkiej anteny na czarno. Sama antena chyba nieco za długa, no i może dorobisz małą banderę na jej czubku?
- nie docisnąłeś dachu z lewej strony, z tyłu.

makinen napisał(a):Niestety nie pokażę Wam dopancerzonego podwozia, które super wyszło i razem z zakurzoną ramą wygląda fajnie

Tak na gębę to Ci nikt nie uwierzy :jezyk:

makinen napisał(a):nie podejmuję się już obracać tego modelu w rękach.

Nie wierzę, że nie dasz rady jedną ręką nachylić model, a drugą pstryknąć choć jedno zdjęcie :roll:

Nareszcie dogoniłeś mnie w liczbie galerii na forum (48) :piwo: Mam nadzieję, że w dotychczasowym tempie jak najdłużej będzie ich przybywać, bo im więcej dobrych modeli Humvee, tym lepiej :git:
kubisz
Moderator

Postprzez maverick » 17 paź 2016, 09:29

Szkoda, że modelu miałeś dość, bo wyszedł bardzo dobrze - a M1151 w malowaniu i oznakowaniu PKW RŚA mnie się bardzo podoba... Dla mnie model dobry (szkoda, że nie obniżyłeś zawieszenia) to byłby bardzo dobry. Chyba pigmentologii też nie chciałeś doktoryzować, bo nie jest idealnie równo wykurzony... Ale model mi się podoba :gut:
Za odbiór całkowity masz 5, a za merytoryczność 4 - za brak obniżonego zawieszenia... :gut:
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Postprzez Fenek » 18 paź 2016, 14:39

Fajna koncepcja+ fajne wykonanie+ słuszne barwy = bardzo fajny model
Fenek

Powrót do Galeria