M998 TOW Tamiya 1:35

Moderator: kubisz

M998 TOW Tamiya 1:35

Postprzez makinen » 16 paź 2016, 15:04

Sprawy są dwie:
a. Ktoś kiedyś wymyślił projekt Open Cab...to mój trzeci model, a jak tam Pomysłodawca...?
b. Kubisz- modelem weekendowym wychodzę na prowadzenie w ilości...w jakości jeszcze dużo przede mną do Ciebie, ale staram się...

Tamiya z wykorzystaniem elementów z CMK. Duża frajda, to korzystanie z informacji i szkiców z podłączeniem TOW- wszystko podłączyłem wg zasad- gniazdo na słupku jest, VPC pod stolikiem też :git:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Może pokuszę się o małą podstawkę, jak przy SCUD Hunterze z tymi obywatelami
Obrazek
makinen

Re: M998 TOW Tamiya 1:35

Postprzez kubisz » 16 paź 2016, 16:57

Stachanowiec :gut: Nie wiem, kto kogo powinien poziomem gonić. Myślę, że spokojnie możemy przyjąć, że robimy podobne jakościowo modele. Ten to Twój kolejny całkiem udany, choć w porównaniu z M1151 PKW RŚA, to tu jednak sinusoida poszła w dół. Widać, że to projekt weekendowy :jezyk: Zabrakło dopieszczenia szczegółów, ale przede wszystkim jest mnóstwo poodbijanych paluchów na pigmencie. Na wszystkich poprzednich modelach w sumie nie było ich tyle, co na tym :roll: Zrób coś z tym koniecznie.

Takie tam:
- czy tylny lewy boczny kierunkowskaz jest pomarańczowy?;
- zapinki maski... Znów trochę za wysoko i niepomalowane na czarno...;
- w kanistrze pod trójnogiem brakuje Ci korka;
- zakładam, że zgodnie z oryginałem chcesz model usytuować czasowo w okresie DS (co sugerują również figurki). Co w takim razie robią tam mundury i kartony MRE z późniejszego czasu?;
- już wcześniej miałem takie podejrzenia, ale wydawało mi się to tak nieprawdopodobne, że nie wspominałem o tym. Ale teraz odważę się zapytać (choć mam nadzieję, że to tylko złudzenie): czy Ty wkleiłeś reflektory wklęsłą stroną na zewnątrz :shock:

Brawo za temat, jeden z moich zaplanowanych niedoszłych modeli... Fajnie zobaczyć, że to naprawdę ciekawie wyglądająca wersja (choć malutka szkoda, że nie próbowałeś zrobić pojazdu ze zdjęć z ćwiczeń w Forcie Irwin). Brawo też za system TOW, elegancko pomalowany i wycieniowany, no i okabelkowany :git:

Figurki z jakiego zestawu/jakich zestawów?
kubisz
Moderator

Postprzez maverick » 17 paź 2016, 09:34

Pomysłodawca też swój polepi... zobaczysz... Masz trzeci model w serii OC, ale w żadnym nie pokazałeś wnętrza ze wszyściutkimi szczegółami - typu deska, nagrzewnica, pedały, fotele... tylko już całą bryłę :D
Ale model mi się podoba :gut:

Mam tylko jedno pytanie - z czego masz kompletny pałąk B..?
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Postprzez kubisz » 18 paź 2016, 06:46

Czy mogę prosić o odpowiedzi na pytania i ustosunkowanie się do uwag? :gut:
kubisz
Moderator

Postprzez Fenek » 18 paź 2016, 14:27

Bardzo fajny projekt, podobają mi się takie niestandardowe koncepcje
Fenek

Postprzez Shidley » 20 paź 2016, 06:50

Fajny model, ale jeśli będą obywatele to popraw proszę czekoladowe chipsy....
Shidley

Postprzez Bartosz Ciesielski » 26 paź 2016, 06:01

Piotrek super robota :piwo:
I chodź bym szedł ciemną doliną to zła się nie ulęknę bo największym s........m w tej dolinie jestem Ja
Bartosz Ciesielski

Powrót do Galeria