M1025 wrak. Tamiya 1:35

Moderator: kubisz

M1025 wrak. Tamiya 1:35

Postprzez makinen » 03 mar 2018, 14:42

Koniec. Więcej z niego nie wyciągnę. Pewnie można by się jeszcze bawić w cieniowanie i malowanie, ale jak na mój pierwszy wrak, to chyba wystarczy. Klapy bagażnika nie będzie. Lepiej widać środek, a leżąca/oparta obok wyglądała dziwnie.
Oczywiście podziękowania dla Mojego Guru w temacie - Ewpigi. Bez jego prowadzenia za rękę model nigdy by nie powstał.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
makinen

Re: M1025 wrak. Tamiya 1:35

Postprzez kubisz » 03 mar 2018, 17:13

Malarsko i "brudzeniowo" wyszło Ci to pięknie :git: Choć mogłeś się bardziej postarać np. przy zgraniu kolorystycznemu osmalonego fragmentu dachu z obrotnicą. Nie przekonują mnie niektóre uszkodzenia (np. wspominana w warsztacie rama przedniego okna), wydaje mi się, że pewnych rzeczy nie powinno być po pożarze (np. również wspominany w warsztacie zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy w komorze silnika - po spaleniu maski syf jak diabli, a plastikowy zbiorniczek tylko osmalony. Nie rozumiem, czemu się tak na niego uparłeś :roll: ). Najsłabsze zdecydowanie boki bagażnika - lewy jakiś dziwnie szeroki, w prawym gniazdo anteny zasłonięte dziwną szmatą, która też by się raczej spaliła. Kawał dobrej, modelarskiej roboty, ale miejscami niespójnie i dziwnie. Generalnie jednak - duże gratulacje za całkiem niezłe poradzenie sobie z bardzo trudnym tematem spalonego wraku :git: :piwo:
kubisz
Moderator

Postprzez kubisz » 04 mar 2018, 12:36

No i gratulacje za fotkę admina na Modelworku :git: :piwo:
kubisz
Moderator

Postprzez makinen » 04 mar 2018, 13:19

Łooooooo Matkooooo :oops:
makinen

Postprzez Zderzak » 04 mar 2018, 16:24

Ten brak klapy troszkę mi doskwiera, może jednak można było ją tam wsadzić? Jakoś pod ukosem, niby wyrwaną z zawiasów, pogiętą, żeby wszystkiego nie zasłaniała? Resztę znowu Kuba pięknie wyjaśnił, średnio widzą mi się niektóre nieścisłości w zniszczeniach, np. idealnie równe puste ramy okienne, bez śladów potłuczonego szkła w nich i na ziemi, ale całość i tak robi mega wrażenie. Jeszcze tylko mam pytanie, ten element przy podstawie km-u ma tam być? Ale ogólnie jestem mega pozytywnie zaskoczony, nie sądziłem, że aż tak dobrze Ci się uda wykonać ten temat, a efekt będzie taki szałowy! Gratulacje efektu końcowego i fotki admina :piwo: .
Obrazek
Zderzak
Administrator

Postprzez maverick » 04 mar 2018, 21:46

kubisz napisał(a):No i gratulacje za fotkę admina na Modelworku :git: :piwo:

Ode mnie też wielkie gratulacje... Jeśli na Modelworku humvee ma paręnaście wpisów w galerii, to musi być dobrze :D
Podoba się... Może też się kiedyś skuszę na coś takiego... Podoba się..!
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Powrót do Galeria