Strona 1 z 1

M1025 wrak. Tamiya 1:35

PostNapisane: 03 mar 2018, 13:42
przez makinen
Koniec. Więcej z niego nie wyciągnę. Pewnie można by się jeszcze bawić w cieniowanie i malowanie, ale jak na mój pierwszy wrak, to chyba wystarczy. Klapy bagażnika nie będzie. Lepiej widać środek, a leżąca/oparta obok wyglądała dziwnie.
Oczywiście podziękowania dla Mojego Guru w temacie - Ewpigi. Bez jego prowadzenia za rękę model nigdy by nie powstał.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Re: M1025 wrak. Tamiya 1:35

PostNapisane: 03 mar 2018, 16:13
przez kubisz
Malarsko i "brudzeniowo" wyszło Ci to pięknie :git: Choć mogłeś się bardziej postarać np. przy zgraniu kolorystycznemu osmalonego fragmentu dachu z obrotnicą. Nie przekonują mnie niektóre uszkodzenia (np. wspominana w warsztacie rama przedniego okna), wydaje mi się, że pewnych rzeczy nie powinno być po pożarze (np. również wspominany w warsztacie zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy w komorze silnika - po spaleniu maski syf jak diabli, a plastikowy zbiorniczek tylko osmalony. Nie rozumiem, czemu się tak na niego uparłeś :roll: ). Najsłabsze zdecydowanie boki bagażnika - lewy jakiś dziwnie szeroki, w prawym gniazdo anteny zasłonięte dziwną szmatą, która też by się raczej spaliła. Kawał dobrej, modelarskiej roboty, ale miejscami niespójnie i dziwnie. Generalnie jednak - duże gratulacje za całkiem niezłe poradzenie sobie z bardzo trudnym tematem spalonego wraku :git: :piwo:

Re: M1025 wrak. Tamiya 1:35

PostNapisane: 04 mar 2018, 11:36
przez kubisz
No i gratulacje za fotkę admina na Modelworku :git: :piwo:

Re: M1025 wrak. Tamiya 1:35

PostNapisane: 04 mar 2018, 12:19
przez makinen
Łooooooo Matkooooo :oops:

Re: M1025 wrak. Tamiya 1:35

PostNapisane: 04 mar 2018, 15:24
przez Zderzak
Ten brak klapy troszkę mi doskwiera, może jednak można było ją tam wsadzić? Jakoś pod ukosem, niby wyrwaną z zawiasów, pogiętą, żeby wszystkiego nie zasłaniała? Resztę znowu Kuba pięknie wyjaśnił, średnio widzą mi się niektóre nieścisłości w zniszczeniach, np. idealnie równe puste ramy okienne, bez śladów potłuczonego szkła w nich i na ziemi, ale całość i tak robi mega wrażenie. Jeszcze tylko mam pytanie, ten element przy podstawie km-u ma tam być? Ale ogólnie jestem mega pozytywnie zaskoczony, nie sądziłem, że aż tak dobrze Ci się uda wykonać ten temat, a efekt będzie taki szałowy! Gratulacje efektu końcowego i fotki admina :piwo: .

Re: M1025 wrak. Tamiya 1:35

PostNapisane: 04 mar 2018, 20:46
przez maverick
kubisz napisał(a):No i gratulacje za fotkę admina na Modelworku :git: :piwo:

Ode mnie też wielkie gratulacje... Jeśli na Modelworku humvee ma paręnaście wpisów w galerii, to musi być dobrze :D
Podoba się... Może też się kiedyś skuszę na coś takiego... Podoba się..!