British Army HUSKY TSV od MENG

Moderator: kubisz

British Army HUSKY TSV od MENG

Postprzez dyp » 25 maja 2019, 12:43

Witam serdecznie:)

Mój pierwszy post i pierwszy model, mnóstwo błędów ale jestem dumny z niego:] Zostało jeszcze trochę poprawek. Jeśli nie polegnę na malowaniu figurek to dojdzie załoga i dioramka, jeśli polegnę (bardzo prawdopodobne:) to poprawię tylko szczegóły i zostanie tak jak jest.
Z rzeczy, które wiem: Zmienić MRE na brytyjskie racje i dać długie anteny. Zastanawiam się czy zostawić tą deskę ortopedyczną? Wygląda z nią trochę jak ze słonecznego patrolu:)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
dyp

Re: British Army HUSKY TSV od MENG

Postprzez Zderzak » 25 maja 2019, 12:54

Witaj na forum!

Aż się nie chce wierzyć, że to Twój pierwszy model (chociaż po długiej przerwie, z tego co widziałem na Facebooku) :gut: . Naprawdę świetnie go wykonałeś i jeśli chodzi o estetykę, jest super! Merytorycznie nie znam tego pojazdu, więc nie będę się wypowiadał, natomiast wszystkie detale i wnętrze cieszą oko, a ciekawe dodatki jak lina i ładunek nadają całości jeszcze lepszej prezencji. Co do deski, ja bym ją zostawił jako fajny dodatek, tylko dodałbym jakieś paski mocujące, żeby nie wisiała tak sama w powietrzu.

Gratuluję jeszcze raz udanego modelu i mam nadzieję, że pomysł z M-ATV wypali? :mrgreen:

Pozdrawiam!
Konrad
Obrazek
Zderzak
Administrator

Postprzez makinen » 25 maja 2019, 13:01

Bingo! Dzień dobry na poczatek :git:
Wyszło bardzo dobre. Brawo za kable na pace. Widzę, ze masz tez jakieś w środku, ale co dokładnie, to nie widać. Fajnie pobrudzone koła. Deskę zostaw, ale lina niebieska słabo wyglada- jak jakiś kabel :cry: .
Co kombinujesz z M-ATV? :boune:
makinen

Postprzez kubisz » 25 maja 2019, 13:13

Witaj :piwo:

Linę bym wymienił, deskę zostawił.

Świetny model :git:
kubisz
Moderator

Postprzez dyp » 25 maja 2019, 13:32

Dzięki:] Zdaję sobie sprawę, że lina nie wyszła najlepiej (kombinowałem z różnymi i ta najbardziej mi przypasowała), dobrze, że z tyłu z niej zrezygnowałem;] Wymienić już raczej nie dam rady.

Obrazek
dyp

Postprzez kubisz » 25 maja 2019, 13:36

W sumie faktycznie niemal identyczna jak na pierwszym zdjęciu oryginału :) To zmieniam zdanie :gut:
kubisz
Moderator

Postprzez Daniel_ » 25 maja 2019, 13:41

Witam i ja. Elegancko wykonany model. Duża dbałość o szczegóły. Super . Gratulacje. Ta lina mi się podoba , może delikatnie ją zmatowić , albo przykurzyć , żeby się nie odcinała od całości tym dosyć żywym kolorem . :git: :gut:, (a może to tylko takie światło na zdjęciu. )
Daniel_

Postprzez Grzegorz Grabowski » 25 maja 2019, 13:45

Witaj Mateo. Nieskromnie napiszę, iż to ja zlowiłem ten talent. Szkoda żeby się chłopak na jakiś grupach marnował. Moją opinię o modelu znasz już z FB. Podobnie jak Zderzak, nie do końca wierzę, że to pierwszy model :). Wyszło elegancko. To co teraz, to o czym pisaliśmy na FB?

Obrazek

P. S. Deskę ortopedyczną zostaw, bo nawet na Abramsach takie wożą.
Grzegorz Grabowski

Postprzez dyp » 25 maja 2019, 15:55

Faktycznie przy kurzeniu jakoś oszczędziłem line.

Co do następnego modelu, chętnie spróbuje ale najpierw zaopatrzę się w aerograf bo szpraj i pyndzel mnie wykańczał momentami:)
dyp

Postprzez maverick » 26 maja 2019, 18:34

Dobra robota - fajnie widzieć nową twarz na forum... Możesz napisać co to za kolor bazowy, nie wygląda na klasyczny "sand"..?
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Następna strona

Powrót do Galeria