TSV Husky- Meng 1:35

Moderator: kubisz

TSV Husky- Meng 1:35

Postprzez makinen » 27 cze 2019, 14:38

Wchodzę na pudło, czyli jako trzeci na Forum z tym modelem. Zestaw z pudła wzbogacony elektroniką, kablami w środku i na ramach paki, oraz schowkami z siatki w tylnych drzwiach. Pobrudzony delikatnie. Z suchego pędzla zrezygnowałem świadomie- ostatnio jakoś do mnie nie przemawia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
makinen

Re: TSV Husky- Meng 1:35

Postprzez Grzegorz Grabowski » 27 cze 2019, 15:07

Ależ kusząco wygląda. Super robota :git:
Grzegorz Grabowski

Postprzez JUAN C. » 27 cze 2019, 15:59

Very good. :git:

:piwo: :sun: :sun: :sun:
Do what you can with what you have where you are.
JUAN C.

Postprzez Bengal » 27 cze 2019, 18:53

Bardzo ładny :)
Bengal

Postprzez kubisz » 27 cze 2019, 19:11

Bardzo ładny :git: Baboli mi się nie chce szukać, bo się nie znam, i nie ma powodu.

Dwie tylko rzeczy rzuciły mi się w oczy same :jezyk: :
- krzywo przyklejona podstawa anteny biczowej na tylnym pałąku (dobrze to widać na 4. zdjęciu od dołu),
- nierówno wytarty wash tu i tam (na tym samym zdjęciu, np. bok wieży i wnęki drzwi).
kubisz
Moderator

Postprzez maverick » 27 cze 2019, 20:58

Praca bardzo nie równa - z jednej strony jako całość kapitalnie się prezentuje, mnóstwo detali, rewelacyjne wnętrze; z drugiej strony wash nierówno wytarty, na wieży wręcz rozmazany w niektórych miejscach, brudzenie kół jakby niedokończone, brakuje trochę pigmentu... Mi osobiście brakuje delikatnego suchego pędzla... Uplastycznił by bryłę i stłumił nieco wash... mam trochę wrażenie, że od momentu rozpoczęcia nakładania washa chciałeś go szybko skończyć...
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Postprzez makinen » 28 cze 2019, 08:30

maverick napisał(a): brudzenie kół jakby niedokończone, brakuje trochę pigmentu...

Temat kół pominę milczeniem, ponieważ przy poprzednim modelu napisałeś tak- cyt:"Nie przemawia do mnie Twój sposób brudzenia kół - jest jednostajny i monotonny - całe koła dookoła wytarte po całości od bieżnika po felgę jednakowo jednakowym pigmentem... "
Tym razem mając to na uwadze przetarłem koła mieszanką pigmentów i fixera, a później wytarłem. Koła nie brudzą się wszystkie tak samo.
Jak Tobie dogodzić w tej kwestii??? :rotfl: :jezyk:
makinen

Postprzez Zderzak » 01 lip 2019, 15:45

Podoba mi się, fajnie wygląda i schludnie go zrobiłeś :gut:. Brakuje mi jednak tego suchego pędzla, teraz jakoś ten wash wychodzi strasznie ciemny, jakoś wydaje mi się, że powstał za duży kontrast. Przydałoby się kurzenie. I druga sprawa, zobacz, że większość zdjęć zrobiłeś zacienionej stronie, aż prosi się o poprawkę ;)
Obrazek
Zderzak
Administrator

Postprzez dyp » 04 lip 2019, 23:19

:git:
Widzę, że taka sama plandeka na wieży jak u mnie :jezyk:
dyp

Postprzez maverick » 05 lip 2019, 12:50

makinen napisał(a):
maverick napisał(a): brudzenie kół jakby niedokończone, brakuje trochę pigmentu...

Temat kół pominę milczeniem, ponieważ przy poprzednim modelu napisałeś tak- cyt:"Nie przemawia do mnie Twój sposób brudzenia kół - jest jednostajny i monotonny - całe koła dookoła wytarte po całości od bieżnika po felgę jednakowo jednakowym pigmentem... "
Tym razem mając to na uwadze przetarłem koła mieszanką pigmentów i fixera, a później wytarłem. Koła nie brudzą się wszystkie tak samo.
Jak Tobie dogodzić w tej kwestii??? :rotfl: :jezyk:

Sprostuję - wtedy były jak dla mnie monotonne, a teraz są łaciate - ani jedne, ani drugie mi się nie podobają :D :jezyk:
Zaznaczam - mi... Inni mogą mieć swoje zdanie..!
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Następna strona

Powrót do Galeria