M1114 GROM Bronco 1:35

Moderator: kubisz

Re: M1114 GROM Bronco 1:35

Postprzez Zderzak » 28 lip 2020, 18:14

Długo się przymierzałem do skomentowania tej galerii i nadal nie wiem co napisać. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo ładny model, kamuflaż ostatecznie nawet dosyć dobrze usiadł, czysto wszystko sklejone, bardzo dobre zwinięte zasłonki :git: . Z drugiej strony zdjęcia, na których nie da się dojrzeć żadnych detali, żadnych zbliżeń, chociażby reflektorów aby upewnić się, że są w porządku. Lewy szewron gdzieś zniknął, prawy na tych zdjęciach też widać, że nie do końca siadł, 70 model a z zapinkami ta sama historia :roll: . Taśma ściągająca kosz na wieży wygląda jak kawałek jednolicie pomalowanego plastiku (podobnie jak zostawione kikuty na pałąkach lusterek, które wprost krzyczą "jestem modelem!"; przydałoby się też zakurzyć ten model (idealnie czarne przednie reflektory, szewron, kamuflaż też nawet nie jest pigmentami chociaż trochę zgaszony, a same koła są zapiaszczone). No i na koniec ten zupełnie niepotrzebny dziwny karabin, czemu nie dałeś zwykłej M2?

makinen napisał(a):Niedociągnięcia, o których pisał w warsztacie Zderzak są i jestem ich świadom

A tego to w ogóle nie kupuję, masz podane na tacy w trakcie budowy wszystkie rzeczy, a mimo to z premedytacją je pomijasz :kurde: .

Dla osób niewtajemniczonych jest to na pewno świetny model, bo i dla mnie to bardzo udany model :piwo: . Jednak uważam, że na tym etapie modelarstwa, na którym jesteś, spokojnie mógłbyś go zrobić zgodnie z oryginałem bez większego nakładu pracy.
Zderzak
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Galeria