M1114, 2/8 USMC, Mian Poesh, Helmand, Afganistan Lipiec 2009

Moderator: kubisz

Re: M1114, 2/8 USMC, Mian Poesh, Helmand, Afganistan Lipiec

Postprzez tomcat28 » 26 sie 2018, 09:01

Koleś wpisuje się trend " poklepywania po pleckach" za cokolwiek czego by nie zarobił. Rośnie pokolenie miernot niestety! Kuba powiedział głośno to, o czym chyba większość z nas pomyślała... Żeby swoje posty usuwać? Żenua
tomcat28

Postprzez Zderzak » 26 sie 2018, 17:49

maverick napisał(a):Moja diagnoza jest taka, że przestał sklejać humvee i stał się agresywny :D

Modelarstwo uczy cierpliwości, odstawienie modelarstwa może być groźne dla zdrowia :mrgreen: :jezyk: .
Obrazek
Zderzak
Administrator

Postprzez kubisz » 29 sie 2018, 11:32

Panowie, przepraszam bardzo. Przychodzi jakiś czesio, pokazuje warsztat, dostaje krytykę. Nie złośliwą, a nawet z pochwałą wcześniejszego etapu. Po czym czesio kasuje zdjęcia i znika. A Wy się przypierdzielacie do mojej oceny jego dziecinady i do mojego stanu psychicznego? :roll: Dobra, ja wiem, że to wszystko żarty były. Ale gdyby czesio kiedyś jeszcze tu zajrzał, to powinien znaleźć jasny przekaz - "zachowałeś się koleś jak idiota". Kropka. Pozwólcie, że jedynie Tomcatowi podziękuję za wpis, bo tylko on napisał z sensem.

A jeżeli faktycznie kogoś bardzo to interesuje - z moim zdrowiem jest wszystko w porządku, dawno nie było tak dobrze. Zakończenie przygody z Humvee zdecydowanie się temu przysłużyło :)
kubisz
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat