M998 Commando Hum-V. Italeri . Powrót po latach.

Moderator: kubisz

Re: M998 Commando Hum-V. Italeri . Powrót po latach.

Postprzez Daniel_ » 25 sty 2019, 21:04

Abrams czeka w kolejce , nówka sztuka z Rye field model. DS edition . Tak więc polecam się , ale na razie mam zamiar popracowac nad technika,na tych starychodelach ,żeby tego Abramsa nie popsuc , a włascicie popsuć jak najmniej. :)
Daniel_

Postprzez Daniel_ » 31 sty 2019, 09:07

Coraz bliżej Końca , czy takie dodatki przejdą , czy nie bardzo . to wersja robocza , więc proszę o uwagi. Karimatka własnej produkcji i lina na masce . Czy plecaki z tego okresu pomalować na olive green czy woodland ?ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Daniel_

Postprzez kubisz » 31 sty 2019, 09:14

Karimatka całkiem niezła, choć chyba za duża faktura jak na tę skalę. Lina mnie nie przekonuje. Sama ułożyłaby się w mniej regularny kształt, a nikt przecież nie układałby takiego ładnego kółeczka. No i za ładny kolorek - uchwyt wygląda jakby był elegancko wypolerowany. Z tego bym zrezygnował, ewentualnie poszukaj na zdjęciach z epoki jakiejś inspiracji co tam mogłoby być przewożone na masce i zrób od nowa.

Tutaj masz taki nieco chaotyczny wątek z wyposażeniem osobistym. Jest tam np. takie fajne zdjęcie:
Obrazek
http://blitzteam.team-forum.net/inspira ... -t1630.htm
Czyli oliwka.
kubisz
Moderator

Postprzez Daniel_ » 04 lut 2019, 22:32

Panowie , ostatnia prosta. Jak dam rade to jutro wstawie do galeri tego mojego klekota .Jestem swiadomy wielu niedociągniec , ale obiecuje , że nastęne modele będą tylko lepsze .
Daniel_

Postprzez kryspacz » 05 lut 2019, 00:01

Ja czekam z niecierpliwością, coś nerwowo ostatnio się tu robiło ;) , miło będzie coś pooglądać dla zmiany tematu :)
kryspacz

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat