Bronco M1114 1:35

Moderator: kubisz

Re: Bronco M1114 1:35

Postprzez Zderzak » 19 sie 2019, 19:29

Też kiedyś miałem problemy z Legendem, nie wiem jak nowe, ale te starsze zestawy były mocno niedoskonałe :| .Nie wygląda to u Ciebie najgorzej, nie wiem na ile to krzywo, a na ile to zdjęcie, ale spokojnie zaakceptujemy to :mrgreen: . A nawet jakbyś miał przez to nie spać, to pamiętaj, to jest zderzak, a zderzaki są po to, żeby się zderzać, a potem są krzywe :lol: .
Zderzak
Administrator

Postprzez kubisz » 19 sie 2019, 20:18

Czy tam krzywy jest tylko ten długi element? Te dwa kloce raczej są proste, krótkie słupki chyba też, więc oderwij ten długi pałąk, do gorącej wody go i prostuj. To jest spokojnie do odratowania. W najgorszym wypadku - z kawałka drutu o dobrze dobranej średnicy wygniesz nowy. Dajesz :piwo:
kubisz
Moderator

Postprzez makinen » 19 sie 2019, 20:34

Miałem tych zderzaków kilka i raczej nigdy nic krzywego nie było :shock: . Ze spokojem i na logikę. Jak coś kompletnie do bani- raczej te słupki/pałąk, to profil plastruct i dasz radę.
Co do BFT- gratuluję, będziesz się cieszył niewidocznym elementem :rotfl: :rotfl: :rotfl: , ale ...będziesz się cieszył. :gut: :gut:
makinen

Postprzez Bengal » 19 sie 2019, 21:02

Zderzak napisał(a):Też kiedyś miałem problemy z Legendem, nie wiem jak nowe, ale te starsze zestawy były mocno niedoskonałe :| .Nie wygląda to u Ciebie najgorzej, nie wiem na ile to krzywo, a na ile to zdjęcie, ale spokojnie zaakceptujemy to :mrgreen: . A nawet jakbyś miał przez to nie spać, to pamiętaj, to jest zderzak, a zderzaki są po to, żeby się zderzać, a potem są krzywe :lol: .

No jest krzywo, nie da się ukryć tego :) i będzie to widać, jedyne co mnie ratuje to właśnie to że zderzaki są po to by się zderzać :)
albo nałożę jakąś szmatę na zderzak :D choć zdjęcie na którym się wzoruję nic takiego nie ma hmmm

kubisz napisał(a):Czy tam krzywy jest tylko ten długi element? Te dwa kloce raczej są proste, krótkie słupki chyba też, więc oderwij ten długi pałąk, do gorącej wody go i prostuj. To jest spokojnie do odratowania. W najgorszym wypadku - z kawałka drutu o dobrze dobranej średnicy wygniesz nowy. Dajesz :piwo:

Raz krzywa jest lewa strona tego pałąka, dwa ze słupkami mam problem by je w równych odległościach przykleić. Pomysł o nowym drucie jest dobry :piwo:

makinen napisał(a):Miałem tych zderzaków kilka i raczej nigdy nic krzywego nie było :shock: . Ze spokojem i na logikę. Jak coś kompletnie do bani- raczej te słupki/pałąk, to profil plastruct i dasz radę.
Co do BFT- gratuluję, będziesz się cieszył niewidocznym elementem :rotfl: :rotfl: :rotfl: , ale ...będziesz się cieszył. :gut: :gut:

albo ja mam pecha albo za dużo go giąłem :)
na spokojnie do niego wrócę, odpocznę, odkleję i wrócę :)

Z BFT nie miałem wyjścia, na zdjęciu jest antena od BFT :)
dzięki za dobre słowo :piwo:
Bengal

Postprzez Bengal » 27 wrz 2019, 22:08

Dobry :)
wracam do swojego koszmaru - jak to zrobić byście byli zadowoleni :D
więc zabrałem się za kabelki (zderzak zostawiam na "później")
ciężko było mi uchwycić żółto-czarny kabelek ale coś widać
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kabelek do słuchawek skręcony i pomalowany
Obrazek
reszta drobiazgów
radio od nowa muszę malować :( zestawowe jest za duże o 2 milimetry
Obrazek

plan taki by zrobić środek do końca i zamykamy budę i do przodu jakoś.

aaa pochwalę się, jechałem humvee :D
cywylilem ale zawsze coś :D
Obrazek
jeśli chcecie jego więcej zdjęć to mam parę :)
Bengal

Postprzez Daniel_ » 28 wrz 2019, 07:28

Kabelek "prima sort" :salut: . Z żyłki?
Cywilna wersja humvee w typie "Open Bus" ;) , jak ktoś się skusi to życzę powodzenia z orurowaniem :D :D
Daniel_

Postprzez Bengal » 28 wrz 2019, 20:48

Zwykły drucik 0,2 :)

włożyłem na sucho stolik :)
Obrazek
Bengal

Postprzez maverick » 28 wrz 2019, 21:46

No... I gitara... Podoba się.
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Postprzez Bengal » 29 wrz 2019, 20:01

maverick napisał(a):No... I gitara... Podoba się.

dzięki :piwo:

dorabiam pierwsze kabelki
Obrazek
Obrazek

zdecydowałem że na monitor nie kładę kalki - głupio wy wyglądał ekran z mapą bez załogi i itp
Bengal

Postprzez kubisz » 29 wrz 2019, 21:08

:git:
kubisz
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warsztat