Bronco M1114 1:35

Moderator: kubisz

Re: Bronco M1114 1:35

Postprzez Zderzak » 19 sie 2019, 20:29

Też kiedyś miałem problemy z Legendem, nie wiem jak nowe, ale te starsze zestawy były mocno niedoskonałe :| .Nie wygląda to u Ciebie najgorzej, nie wiem na ile to krzywo, a na ile to zdjęcie, ale spokojnie zaakceptujemy to :mrgreen: . A nawet jakbyś miał przez to nie spać, to pamiętaj, to jest zderzak, a zderzaki są po to, żeby się zderzać, a potem są krzywe :lol: .
Obrazek
Zderzak
Administrator

Postprzez kubisz » 19 sie 2019, 21:18

Czy tam krzywy jest tylko ten długi element? Te dwa kloce raczej są proste, krótkie słupki chyba też, więc oderwij ten długi pałąk, do gorącej wody go i prostuj. To jest spokojnie do odratowania. W najgorszym wypadku - z kawałka drutu o dobrze dobranej średnicy wygniesz nowy. Dajesz :piwo:
kubisz
Moderator

Postprzez makinen » 19 sie 2019, 21:34

Miałem tych zderzaków kilka i raczej nigdy nic krzywego nie było :shock: . Ze spokojem i na logikę. Jak coś kompletnie do bani- raczej te słupki/pałąk, to profil plastruct i dasz radę.
Co do BFT- gratuluję, będziesz się cieszył niewidocznym elementem :rotfl: :rotfl: :rotfl: , ale ...będziesz się cieszył. :gut: :gut:
makinen

Postprzez Bengal » 19 sie 2019, 22:02

Zderzak napisał(a):Też kiedyś miałem problemy z Legendem, nie wiem jak nowe, ale te starsze zestawy były mocno niedoskonałe :| .Nie wygląda to u Ciebie najgorzej, nie wiem na ile to krzywo, a na ile to zdjęcie, ale spokojnie zaakceptujemy to :mrgreen: . A nawet jakbyś miał przez to nie spać, to pamiętaj, to jest zderzak, a zderzaki są po to, żeby się zderzać, a potem są krzywe :lol: .

No jest krzywo, nie da się ukryć tego :) i będzie to widać, jedyne co mnie ratuje to właśnie to że zderzaki są po to by się zderzać :)
albo nałożę jakąś szmatę na zderzak :D choć zdjęcie na którym się wzoruję nic takiego nie ma hmmm

kubisz napisał(a):Czy tam krzywy jest tylko ten długi element? Te dwa kloce raczej są proste, krótkie słupki chyba też, więc oderwij ten długi pałąk, do gorącej wody go i prostuj. To jest spokojnie do odratowania. W najgorszym wypadku - z kawałka drutu o dobrze dobranej średnicy wygniesz nowy. Dajesz :piwo:

Raz krzywa jest lewa strona tego pałąka, dwa ze słupkami mam problem by je w równych odległościach przykleić. Pomysł o nowym drucie jest dobry :piwo:

makinen napisał(a):Miałem tych zderzaków kilka i raczej nigdy nic krzywego nie było :shock: . Ze spokojem i na logikę. Jak coś kompletnie do bani- raczej te słupki/pałąk, to profil plastruct i dasz radę.
Co do BFT- gratuluję, będziesz się cieszył niewidocznym elementem :rotfl: :rotfl: :rotfl: , ale ...będziesz się cieszył. :gut: :gut:

albo ja mam pecha albo za dużo go giąłem :)
na spokojnie do niego wrócę, odpocznę, odkleję i wrócę :)

Z BFT nie miałem wyjścia, na zdjęciu jest antena od BFT :)
dzięki za dobre słowo :piwo:
Bengal

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat