M1114 airborne brigade Ukraine

Moderator: kubisz

Re: M1114 airborne brigade Ukraine

Postprzez kubisz » 02 mar 2020, 17:07

To jest pikuś, lepiej byś coś Koledze doradził z kołami :jezyk:
kubisz
Moderator

Postprzez Zderzak » 02 mar 2020, 17:55

makinen napisał(a):Przyciemniane szyby- w sklepie z artykułami biurowymi kupujesz ze sztywnej folii, kolorową, przezroczystą okładkę/teczkę na dokumenty i gotowe.

Szyby nie są przyciemnione tylko barwione, nie lepiej potraktować je po prostu clearem? Z tego co pamiętam to Kuba w jakiejś wieży chyba malował, więc da się nawet pędzlem to zrobić.

kubisz napisał(a):To jest pikuś, lepiej byś coś Koledze doradził z kołami :jezyk:

Ten temat był już wałkowany co najmniej trzy razy na forum, więc nic nowego nie wymyślimy ;) .

Chociaż dogadajcie się z Grześkiem, on potrzebuje felgi 12 śrubowe i opony MT/R, Ty felgi 24 śrubowe i opony MT :mrgreen: .

Wieżę MCTAGS masz już kupioną?

Zapowiada się bardzo ciekawy model :piwo: .
Zderzak
Administrator

Postprzez Bengal » 02 mar 2020, 18:27

kubisz napisał(a):
Bengal napisał(a):Koła z jeszcze z nienabytego bronco już są oddane :D

To odkręcaj :jezyk: I nauczka na przyszłość - jeżeli planujesz więcej niż 1 model Humvee, to pewnych elementów się nie oddaje. A najlepiej trzymać wszystko :gut:

Jakoś dogadam się z Grzegorzem :)

makinen napisał(a):Super pomysł!
Temat wieży i uzbrojenia znasz :git: . Przyciemniane szyby- w sklepie z artykułami biurowymi kupujesz ze sztywnej folii, kolorową, przezroczystą okładkę/teczkę na dokumenty i gotowe.

:piwo: tak, temat wieży dogadany :D
szyby to mogę clearem psiknąć przecież ?:)

Zderzak napisał(a):
makinen napisał(a):Przyciemniane szyby- w sklepie z artykułami biurowymi kupujesz ze sztywnej folii, kolorową, przezroczystą okładkę/teczkę na dokumenty i gotowe.

Szyby nie są przyciemnione tylko barwione, nie lepiej potraktować je po prostu clearem? Z tego co pamiętam to Kuba w jakiejś wieży chyba malował, więc da się nawet pędzlem to zrobić.

kubisz napisał(a):To jest pikuś, lepiej byś coś Koledze doradził z kołami :jezyk:

Ten temat był już wałkowany co najmniej trzy razy na forum, więc nic nowego nie wymyślimy ;) .

Chociaż dogadajcie się z Grześkiem, on potrzebuje felgi 12 śrubowe i opony MT/R, Ty felgi 24 śrubowe i opony MT :mrgreen: .

Wieżę MCTAGS masz już kupioną?

Zapowiada się bardzo ciekawy model :piwo: .

Wieże mam zaklepaną u Makinena a z kołami będę kombinował :)
Bengal

Postprzez makinen » 02 mar 2020, 19:15

Co ja mam poradzić, jak sobie nie poradziłem :rotfl:
Wieżę mam, ale bez osłony strzelca, za to z eleganckim uzbrojeniem z Live Resin.
makinen

Postprzez Grzegorz Grabowski » 03 mar 2020, 08:24

No to teraz widzisz Bartek, jaki ze mnie do d... y ekspert. Przyznaję się publicznie, że to ja wprowadziłem w błąd Bartka z tymi kolami :mur:
Rozwiązanie jest, aczkolwiek kosztowne i ryzykowne zarazem. Live Resin ma koła MT/R z 24 śrubami na felgach. Te felgi odlewane są osobno. Może precyzyjne wycięcie felg z zestawowych kół Bronco i zastąpienie ich felgami LR pomogło by rozwiązać problem, ale czy rozwiąże? Nie mam pojecia

Obrazek
Grzegorz Grabowski

Postprzez Bengal » 03 mar 2020, 09:16

nie przesadzajmy :)

czy napewno ten zestaw jest błędny ?
Obrazek
Obrazek
Bengal

Postprzez kubisz » 03 mar 2020, 09:21

Ten zestaw jest ok, jeśli chodzi o felgę, Grzesiek dobrze kombinuje. Ale nie wiem, czy to nie za droga impreza, skoro takie coś:
Obrazek
można mieć za darmo. Pytanie tylko, jak to się spasuje z oponami Bronco...

Zderzak napisał(a):Szyby nie są przyciemnione tylko barwione, nie lepiej potraktować je po prostu clearem? Z tego co pamiętam to Kuba w jakiejś wieży chyba malował, więc da się nawet pędzlem to zrobić.

Malowałem, ale to mordęga, i nie jestem do końca zadowolony z efektu. Kolorowa okładka, jak radził makinen, to chyba najlepsze rozwiązanie.

Zderzak napisał(a):Ten temat był już wałkowany co najmniej trzy razy na forum, więc nic nowego nie wymyślimy ;)

A przypomnij wyniki wałkowania, bo powiem szczerze, nie pamiętam.
kubisz
Moderator

Postprzez Bengal » 03 mar 2020, 09:43

Chyba ja zamotałem troszkę :D
felga od zestawu, który podał Grzegorz a opona od bronco i tak powinno być ok :)
skupiłem się na felgach a nie zwróciłem uwagi na opony :)
Bengal

Postprzez kubisz » 03 mar 2020, 10:21

:git:
kubisz
Moderator

Postprzez Bengal » 03 mar 2020, 12:37

a jak ze środkiem ? będzie trzeba coś przerabiać ? elektronika ?
Bengal

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warsztat