M1151A1 w/B1 - JW GROM

Moderator: kubisz

Re: M1151A1 w/B1 - JW GROM

Postprzez SnajperTBG » 19 paź 2020, 15:56

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pomału do przodu. Upk zamierzam zbudować całe. Możliwe że będę miał fotki z kanału m1151 także coś będzie wiadomo jak to tam dokładnie wygląda. Zamówiłem profile sześciokątne i za ich pomocą będę dorabiać śrubki na spodzie oraz tu i ówdzie. Wymieniłem również kijowe podpórki tylnego zderzaka na środku na produkt Tomcata28 ( niebo a ziemia :git: ). Dzisiaj posiedziałem nad dolnym opancerzeniem oraz nad poprawnością komina do czerpania powietrza(lepiej nie będzię - mam za duże grabie :lol: ) . Dorobiłem uchwyty na tylnej klapie oraz podstawy pod anteny których owy gromik nie ma. Wspólnie z Piotrem wykminiliśmy że radio można zarypać z zestawu od - M-ATV RFM :) I to było by na tyle. Uwagi mile widziane :mrgreen:
I w pi..u wylądował na podłodze. A taki piękny był. Amerykański humvee...
SnajperTBG

Postprzez kubisz » 19 paź 2020, 16:41

Ja tam uwag nie mam. Super, że Ci się chce aż tak zgłębiać temat i bardzo dobrze Ci to wychodzi :git: Zadbaj tylko trochę bardziej o czystość i staranność, bo np. zbliżenie na zdjęciu wysokiego chwytu powietrza pokazuje trochę farfocli i nierówno obrobiony element komina z zestawu.
kubisz
Moderator

Postprzez makinen » 19 paź 2020, 18:29

Byle do przodu :gut: Masz jeszcze opcję poprawienia tego chwytu powietrza?
makinen

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat