Humvee Fire Truck

Moderator: kubisz

Humvee Fire Truck

Postprzez Bartosz Ciesielski » 08 wrz 2013, 20:09

Tak to bym widział :salut:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I chodź bym szedł ciemną doliną to zła się nie ulęknę bo największym s........m w tej dolinie jestem Ja
Bartosz Ciesielski

Re: Humvee Fire Truck

Postprzez kubisz » 08 wrz 2013, 20:20

Bartek - lepsze zdjęcia, pliz :piwo: I więcej. Widać, że model ma coś w sobie, jest lepiej niż zapowiadał warsztat, ale nie podejmę się oceny na podstawie czterech niewyraźnych fotek :roll:
kubisz
Moderator

Postprzez wojtas193 » 08 wrz 2013, 21:02

Szkoda, że zdjęcia niewyraźne.
Widzę jednak, że moje obawy odnośnie śladów eksploatacji były niepotrzebne. Najwyraźniej na warsztatowych zdjęciach rozjechały się kolory i wszystko wyszło mocno przerysowane. Piaskowy kolor jest piaskowy, a z tyłu pojazdu nie widać "smoły". Zwracam honor. ;)
Pozdrawiam
Wojtek

Kto wie wszystko, nie wie niczego - Demostenes gdy Aleksander Macedoński wkraczał do Aten.

Postprzez Bartosz Ciesielski » 11 wrz 2013, 21:00

zrobiłem ponownie fotki przepraszam że dopiero dzisiaj ale dwa dni spędziłem w pracy do nocy :evil:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
fotografem na pewno nie zostanę :D
I chodź bym szedł ciemną doliną to zła się nie ulęknę bo największym s........m w tej dolinie jestem Ja
Bartosz Ciesielski

Postprzez kubisz » 11 wrz 2013, 22:19

Bartek - tamte zdjęcia miały niezłe światło, ale nie miały ostrości. Te ostrość mają, ale światło jest do bani. Resztę dopowiedz sobie sam. Do trzech razy sztuka :gut:
kubisz
Moderator

Postprzez Bartosz Ciesielski » 14 wrz 2013, 09:25

Trzecie podejście. Światło dzienne ,aparat na makro ustawione,białe tło.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Mam nadzieje że teraz zdjęcia odpowiednio ostre . 8-)
Bartosz Ciesielski

Postprzez kubisz » 14 wrz 2013, 12:12

Do trzech razy sztuka jednak się sprawdziło. Zdjęcia są ok. A model: generalnie jako całość to - jak wspomniałem wyżej - wyszło lepiej, niż się zapowiadało. Ciekawa przeróbka, oryginalne malowanie, całkiem nieźle dorobiona "instalacja" ppoż. Jednak na zbliżeniach model trochę traci. Z takich uwag technicznych to mogłeś trochę lepiej spasować tylny pas z bokami nadwozia, wkleić prosto deskę rozdzielczą i nieco staranniej zrobić tablicę z przodu. Poza tym na prawym boku widać jakąś białą plamę, na lewym sporo śladów palców.
Mimo wszystko jak dla mnie więcej plusów niż minusów :git: Będzie jakiś następny Humvee?
kubisz
Moderator

Postprzez Bartosz Ciesielski » 14 wrz 2013, 13:33

Nie zauważyłem tego białego czegoś(ale już usunięte jakiś paproch się przykleił) a odciski palców zostały na pigmencie w czasie przestawiania pędzelek i rozetrę i będzie dobrze.
Oczywiście że będą następne humvee muszę skończyć w końcu polskiego z ASK i już na półce czeka M 1025 i M 997 :piwo:
Bartosz Ciesielski

Postprzez maverick » 18 wrz 2013, 06:58

Zbudowałeś humvee w ciekawym wariancie, konfiguracji i wykorzystaniu. Jestem pewien, że ten pojazd prędko nie zagości w kolejnym warsztacie. Jak dla mnie na bardzo duży plus jest zbudowana przez Ciebie zabudowa ppoż. Ja niestety nie mam takiego zmysłu i budowa "z niczego" mi nie idzie. Tutaj jestem pod bardzo dużym wrażeniem. :gut:
Z drugiej strony wydaje mi się, że niektóre rzeczy chciałeś szybko skończyć i widać sporo niedokładności, które mi subiektywnie przeszkadzają. Model naprawdę fajny, aczkolwiek mógłby być trochę bardziej "dopieszczony", bo widać spory kontrast pomiędzy poszczególnymi elementami.
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Powrót do Galeria