M1114 Frag5 (PRT) Logar Czechy Bronco/SKP

Moderator: kubisz

M1114 Frag5 (PRT) Logar Czechy Bronco/SKP

Postprzez makinen » 14 lut 2018, 09:32

Tak dla rozruszania Forum. Konwersja SKP drogą wymiany otrzymana od Mariusza. Bronco zalegało w szafie bez koncepcji. Padło na Czecha z powodu modelu Kubisza (a ja uwielbiam plagiaty :jezyk: ) i atrakcyjności samego pojazdu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
makinen

Re: M1114 Frag5 (PRT) Logar Czechy Bronco/SKP

Postprzez maverick » 14 lut 2018, 10:36

Całościowo podoba się i to bardzo - stawiam go wyżej niż model Kuby :gut:
Do czego bym się czepił:
1) szkoda, że to nie konkretny pojazd, dodałeś sporo dodatków według własnej koncepcji...
2) szkoda, że zamknąłeś obrotnicę, ubyło mu przez to trochę uroku...
3) nie pasuje mi ta amerykańska skrzynka na wieży, kłoci mi się z typowym wschodnim uzbrojeniem (dshk, pkb, sog) na wieży...
4) dlaczego takie jednolite zdjęcia, bez zbliżeń i szczegółów...
Ale całościowo: 5+ (kalki ładnie siadły)...
Fajnie, że wykorzystałeś zestaw SKP, który dość długo u mnie zalegał...
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Postprzez kubisz » 14 lut 2018, 10:47

Wszystko pięknie :git: , tylko kiedy Ty się k... nauczysz przyklejać prawidłowo zapinki maski? :roll:

Zgodzę się, że lepszy od mojego, ale wykonaniem, nie merytorycznie :jezyk: Jeżeli zaczniesz zwracać uwagę na oba aspekty modelarstwa, to będziesz robił genialne modele. Na razie jesteś na dobrej drodze. Tylko i aż :gut:

Robiłeś jakieś opancerzenie spodu? W przednich nadkolach coś widać, w tylnych chyba brakuje.

Szkoda, że nie dałeś AGS-17, okazji na użycie takiej unikatowej broni już chyba mieć nie będziesz.

Zastanawia mnie to coś na masce, nie kojarzę tego ze zdjęć, możesz pokazać oryginał? Co to w ogóle jest?

Brakuje mu chyba oznaczeń taktycznych do kompletu.
kubisz
Moderator

Postprzez makinen » 14 lut 2018, 11:01

Nie wiem, czy lepszy, niż Kubisza.
Mario- jakoś podobnie jak Kuba nie mam weny na robienie konkretnych pojazdów. Każdy ma coś ciekawego, żeby użyć w jednym :gut:
Skrzynki są w pojazdach powieszone na wieżach, więc może się Tobie nie podobać, a ja lubię obwieszone, obładowane pojazdy :jezyk:
Wieża zamknięta, bo nad wnętrzem się nie spinałem. Pobawię się w M1114 z interim frag 5
Kubisz-
foto- podejrzewam , że to jakiś uchwyt do np noszy...
Obrazek
Zapinki maski- to taki mój...element wyróżniający. Widzisz model i wiesz, że mój... :rotfl: :rotfl:
Masz rację, że granatnik jest niepowtarzalny, ale z dużą armatą wygląda ciekawiej.
Pełnego opancerzenia, jak w Twoim MAKu nie ma.
Ostatnio edytowano 14 lut 2018, 11:03 przez makinen, łącznie edytowano 1 raz
makinen

Postprzez kubisz » 14 lut 2018, 16:58

makinen napisał(a):foto- podejrzewam , że to jakiś uchwyt do np noszy...

Dzięki za zdjęcie, teraz je kojarzę :) Tu chyba masz rację, to zapewne pod nosze.

makinen napisał(a):Pełnego opancerzenia, jak w Twoim MAKu nie ma.

Nie chodziło mi o pełne opancerzenie, wiem, że od spodu nic nie ma ;) Chodziło mi tylko o elementy w tylnym nadkolu. Przecież Bronco dało je na blaszkach...

makinen napisał(a):Masz rację, że granatnik jest niepowtarzalny, ale z dużą armatą wygląda ciekawiej.

Może tak, może nie. Takich armat masz już kilka na półce... No ale nieważne, koniec tematu :gut:
kubisz
Moderator

Powrót do Galeria