M1151A1 w/B1 + SPARK + CROWS II - Academy/Legend/Bronco

Moderator: kubisz

M1151A1 w/B1 + SPARK + CROWS II - Academy/Legend/Bronco

Postprzez kubisz » 27 lut 2018, 21:41

Trochę to forum drgnęło ostatnio, więc uznałem, że może jednak dorzucę tutaj zaległą galerię swojego ostatniego modelu. Tym samym, że tak powiem, zakończę karierę okrągłą liczbą 50 modeli pokazanych tu na forum :salut:

Winietka nie została ukończona, miało tu być jeszcze kilku żołnierzy, nie będzie. Sam Humvee też jeszcze wymaga drobnych prac wykończeniowych, też nie będzie.

M1151 - Academy. SPARK - Legend. CROWS II - Bronco. Saper i robot Talon - Meng.

WARSZTAT.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kubisz
Moderator

Re: M1151A1 w/B1 + SPARK + CROWS II - Academy/Legend/Bronco

Postprzez makinen » 27 lut 2018, 22:07

Fajnie, ze wrzuciłeś. Świetnie to wygląda i trochę szkoda, ze nie ma planowanej reszty, ale rozumiem podejście.
Mam ten sam dylemat z tym modelem. 2-3 figurki, ale nie mogę się zebrać z malowaniem (plecaki w bagażniku wyglądają interesująco... :czyta: )M1151 kapitalny. Obładowany, dużo elektroniki, ciekawie pobrudzony. Nawet się jakoś Twój „nachalny” wash nie rzuca w oczy. :sun:
Może tez tak zakończę ten model... :?
makinen

Postprzez Shidley » 28 lut 2018, 07:57

Jak zwykle świetny. Brakuje mi tak naprawdę tylko operatora robota...
No i liczę, że za kilka lat będzie tu Twoich 60 humvee ;-) :boune:
Shidley

Postprzez kubisz » 28 lut 2018, 09:32

Dziękuję Kolegom za dobre słowo :piwo:

makinen napisał(a):Mam ten sam dylemat z tym modelem. 2-3 figurki, ale nie mogę się zebrać z malowaniem(...) Może tez tak zakończę ten model...

Nie wrzucałem tej galerii, bo - jak pisałem - całość nie jest ukończona. Ale doszedłem do wniosku, że w sumie czemu nie. Humvee ma niedoklejony dach (co trochę widać, bo bez kleju odstaje pod bagażnikiem), niepomalowane wnętrza fototrawionych elementów na wewnętrznej stronie drzwi i coś by się tam znalazło jeszcze. Nawet bez figurek wygląda to jednak jako-tako. Swojego Humvee, o ile dobrze pamiętam, masz skończonego. Trał chyba też. Więc w najgorszym przypadku połącz to po prostu i pstryknij kilka fotek. Figurki możesz dodać kiedyś w przyszłości. Albo i nie, tak jak ja :gut:

Shidley napisał(a):No i liczę, że za kilka lat będzie tu Twoich 60 humvee

Niestety muszę Cię rozczarować. Choć podobno nigdy nie powinno się mówić "nigdy"...
kubisz
Moderator

Postprzez maverick » 28 lut 2018, 10:33

Przy tak dużej dioramie na pierwszy rzut nie widać tych niedociągnięć, o których pisałeś... Przynajmniej ja ich nie zauważyłem moim laickim okiem :D Co tu pisać - praca jak zawsze na wysokim poziomie... Ładnie zrobiona podstawka... Podoba się i tyle... Szkoda, że "zawiesiłeś buty na kołku", ale mam nadzieję, że będziesz służył radą i pomocą innym budowniczym (czy to humvee, czy czegoś innego)... I wierzę, że za jakiś czas nas czymś uraczysz... :gut:
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Postprzez kubisz » 28 lut 2018, 12:08

maverick napisał(a):mam nadzieję, że będziesz służył radą i pomocą innym budowniczym (czy to humvee, czy czegoś innego)... I wierzę, że za jakiś czas nas czymś uraczysz... :gut:

To drugie - raczej nie, ale to pierwsze - jak najbardziej, przecież wciąż tu często zaglądam :piwo:
kubisz
Moderator

Postprzez JUAN C. » 28 lut 2018, 15:44

kubisz: :git: :git: :git:

:piwo:
[img]http://www.portierramaryaire.com/foro/download/file.php?avatar=283.gif[/img]
[b][url]https://plus.google.com/u/0/photos/105900469192553341559/albums[/url][/b]
JUAN C.

Postprzez kubisz » 28 lut 2018, 16:11

Juan: :piwo: :piwo: :piwo:
kubisz
Moderator

Postprzez Zderzak » 28 lut 2018, 18:21

No i pięknie! Zdjęcia sam chyba wiesz jakie są, ale najważniejsze, że w ogóle je pokazałeś i model jest "skończony". Nie ma sensu szukać jakiś niedoróbek, chociaż pewnie i tak ich jest mało, wygląda świetnie, zwłaszcza z saperem obok :git: . Podstawka z jakiegoś styropianu lub czegoś podobnego oklejonego sklejką? Czy jakiś inny patent?

A co do tego, że nie będzie Humvee, podchodzę z dystansem, gdzieś to już chyba kiedyś tutaj czytałem :jezyk: I bardzo dobrze, że wróciłeś z kilkoma modelami :piwo: .
Obrazek
Zderzak
Administrator

Postprzez kubisz » 01 mar 2018, 07:27

Zderzak napisał(a):No i pięknie! Zdjęcia sam chyba wiesz jakie są, ale najważniejsze, że w ogóle je pokazałeś i model jest "skończony". Nie ma sensu szukać jakiś niedoróbek, chociaż pewnie i tak ich jest mało, wygląda świetnie.

Dzięki :piwo: Jakbym się teraz nie zebrał, to nie wiem, czy kiedykolwiek pstryknąłbym te kilka fotek. Dlatego zrobiłem na szybko z fleszem. Szału oczywiście nie ma, ale jak napisałeś - najważniejsze, że są :git:

Zderzak napisał(a):Podstawka z jakiegoś styropianu lub czegoś podobnego oklejonego sklejką? Czy jakiś inny patent?

Styrodur oklejony balsą. Potem można to razem łatwo ciąć nożykiem przy kształtowaniu terenu.

Zderzak napisał(a):I bardzo dobrze, że wróciłeś z kilkoma modelami :piwo: .

Dziękuję, ale chyba o czymś nie wiem ;) Nie kilkoma, ale jednym, nie wróciłem, ale wrzuciłem zaległą galerię :gut:
kubisz
Moderator

Następna strona

Powrót do Galeria