M1114 Interim Frag 5 Bronco/ET Model 1:35

Moderator: kubisz

M1114 Interim Frag 5 Bronco/ET Model 1:35

Postprzez makinen » 12 paź 2018, 14:01

Galeria. Mariusz napisał, że wygląda jakby przeszedł 3/4 II Wojny Światowej. Nie jest jednak poobijany, tylko brudny. Jak widać przeróbki, dopancerzenia, IBIS Tek, Rhino dodają uroku. Mnie się coraz bardziej podobają takie małe monstra. Finalnie jestem zadowolony, również z faktu, że było to chyba pierwszy model bez nieciekawych niespodzianek podczas budowy. Była chwila przerwy, które M1114 i mnie chyba wyszła na dobre.

Warsztat
viewtopic.php?f=7&t=1623
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
makinen

Re: M1114 Interim Frag 5 Bronco/ET Model 1:35

Postprzez kubisz » 12 paź 2018, 16:23

Podoba mi się :git: Inaczej niż zwykle. Pewnie by się spokojnie znalazły zdjęcia takich brudasów. Choć niektóre miejsca przedobrzone (np. zaciek spod gniazda anteny na dachu bagażnika czy Ibis Tek wyglądający, jakby ten Humvee jeździł głównie na wstecznym). Gdzieniegdzie trochę brak konsekwencji (np. niemal czyste orurowanie Ibis Teka i mocowanie Rhino, mocno odznaczające się "7" na drzwiach czy gumowe osłony otworów na ucha do podnoszenia pojazdu).

Fajne smaczki tu i tam (wieża, pogięta osłona grilla na masce, urwany chlapacz, drobne zielone elementy, no i wszystkie te dodatki odstające) :git: Miło, że dobrze wkleiłeś przednie reflektory :jezyk:

Jak zwykle nie podobają mi się zapinki maski :? W dziwny sposób puściłeś kabel Rhino, no ale może i tak się zdarzało.

Masz jakieś zdjęcie z lampą IR tak umieszczoną, jak u Ciebie? Nie lepiej było dać tam zwykły szperacz?
kubisz
Moderator

Postprzez maverick » 12 paź 2018, 19:37

Swoje zdanie, że wygląda jak po 6 latach tęgiej wojaczki podtrzymuję, co nie znaczy że mi się nie podoba... Co prawda nie przepadam, za taką ilością "brudu" ale jako całość nieźle się komponuje. Tylko, że takiego brudasa postawił bym na podstawce, bo tak samotnie to trochę mi nie pasuje... O małych niedociągnięciach napisał Kuba - ja napiszę co mi się podoba (najbardziej):
1) wieża,
2) tarcza,
3) manele w bagażniku,
4) drzwi Interim Frag 7.
Mam tylko pytanie - robiłeś osłonę podwozia jak Kuba w swoim Marines..?
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Postprzez JUAN C. » 13 paź 2018, 11:08

In general lines a striking and well-built model very worthy of occupying a place in his particular exhibition or even in some contest of those... with their flaws and their good things, like everything in life... :gut:

:piwo:
JUAN C.

Postprzez Zderzak » 13 paź 2018, 21:38

Efekt końcowy jak najbardziej na tak! Koledzy wytknęli większość rzeczy, w oczy rzuca się trochę nierównomierne brudzenie, zwłaszcza nieskazitelnie czyste orurowanie zderzaka. No i na litość boską Piotrek, pisałem przecież o zapinkach maski w warsztacie, pisałem przy kilkudziesięciu modelach, co jest takiego w nich, że nie możesz ich nigdy dobrze pomalować?

Reszta bardzo mi się podoba, na pewno ciekawie będzie wyglądał wśród pozostałych :gut: .
Obrazek
Zderzak
Administrator

Powrót do Galeria