M1114 UAH "Devils In Baggy Pants" - Bronco + Legend

Moderator: kubisz

Re: M1114 UAH "Devils In Baggy Pants" - Bronco + Legend

Postprzez maverick » 12 kwi 2018, 11:29

Karetka prawie na ukończeniu, więc chyba zacznę częściej zaglądać tutaj... Obiecałem sobie w tym roku nie rozgrzebywać niczego nowego i na razie tego się trzymam..!
"Tatusiu - pomaluj następny model na różowo... Będzie taki ładny..!"
Hania
maverick

Postprzez maverick » 12 kwi 2018, 21:08

Żeby były pod ręką zdjęcia oryginału D11 (które zostały wcześniej podlinkowane przez Kubę), przeniesione, żeby nie wyparowały z fotog..wna:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na zdjęciach z przodu i z tyłu widać, że koła mają stronami odwrócony bieżnik, czyli koła z DEF MODEL odpadają. Trzeba kleić Bronco i dopasować kierunek bieżnika do strony auta...
Hania
maverick

Postprzez makinen » 12 kwi 2018, 21:11

maverick napisał(a):Karetka prawie na ukończeniu, więc chyba zacznę częściej zaglądać tutaj... Obiecałem sobie w tym roku nie rozgrzebywać niczego nowego i na razie tego się trzymam..!

BF109 ze strychu nie jest nowym wiec jesteś rozgrzeszony... :mrgreen:
Sorry, ale nie mogę tego pojąć :rotfl: :rotfl:
makinen

Postprzez maverick » 12 kwi 2018, 21:19

A ja mogę. To wszystko przez to, że mam za dużo towaru w magazynku. Gdybym miał 1-2 modele, to kleiłbym to co mam... A tak kusi parędziesiąt ciekawych pozycji... Druga sprawa to czas... Przy maluchach go mało i niestety zdarzają się przestoje 2/3 tygodnie... A przestój sprzyja nowym pomysłom, patrz punkt 1... :jezyk:
Piotrek, hobby to ma być zabawa, na razie dobrze się bawię, więc jest ok :gut: Choć chciałbym mieć ze 3-4 galerie modeli w roku. W tym już jedna jest - na razie do przodu..! Bawmy się - bez spiny... Na nerwy mamy sposobność i okazję gdzie indziej..!
Hania
maverick

Postprzez makinen » 12 kwi 2018, 21:35

maverick napisał(a):A ja mogę. To wszystko przez to, że mam za dużo towaru w magazynku. Gdybym miał 1-2 modele, to kleiłbym to co mam... A tak kusi parędziesiąt ciekawych pozycji... Druga sprawa to czas... Przy maluchach go mało i niestety zdarzają się przestoje 2/3 tygodnie... A przestój sprzyja nowym pomysłom, patrz punkt 1... :jezyk:
Piotrek, hobby to ma być zabawa, na razie dobrze się bawię, więc jest ok :gut: Choć chciałbym mieć ze 3-4 galerie modeli w roku. W tym już jedna jest - na razie do przodu..! Bawmy się - bez spiny... Na nerwy mamy sposobność i okazję gdzie indziej..!

A ja myślę, ze ulegasz emocjom i działasz impulsowo...jak z zakupem batonika przy kasie.
Pojawił się temat na MW - City Hall Karbala. Co robi Mariusz? Szuka możliwość zakupu BRDM :rotfl:
Oczywiście skoro Cię to bawi, to najwazniejsze :gut: już się nie wpierd....m :mrgreen:
makinen

Postprzez maverick » 13 kwi 2018, 08:06

:mrgreen: Ty to tam uważaj, jak będziesz wklejał zapinki maski do Julkata, bo w 60tym humvee możesz się pomylić :mrgreen:
ps. a BRDMa już mam i koła do naszych misyjnych też, czekam na kalki z TORO... :D
Hania
maverick

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat