Photobucket

Re: Photobucket

Postprzez makinen » 10 wrz 2019, 13:22

Cudownie...
makinen

Re: Photobucket

Postprzez Zderzak » 10 wrz 2019, 17:27

Najważniejsze tematy i główne zdjęcia można by odtworzyć i wrzucić nawet na serwer forum. Wtedy zostaje dokumentacja, wiedza, tekst. Wszystkie zdjęcia nie są aż tak ważne, mam tutaj na myśli np. walkaroundy. Zawsze można dorzucić chociażby dwa-trzy zdjęcia pojazdu i link do dysku Google, stamtąd raczej jako pliki archiwum nie znikną tak szybko.

Druga sprawa, że wiele tematów jest niepełnych nie przez Photobucketa, ale lenistwo piszących posty, zdjęcia bezpośrednio linkowane z innych stron bez wrzucania na inny hosting albo linki do Facebooka. Zajrzyjcie ile tematów (na pewno w dziale polskim) jest w ten sposób również zdekompletowana, bo po pewnym czasie zostaje sam tekst url prowadzący do pustej strony.

Wszystko można by odbudowywać, pytanie tylko czy jest sens i czy komukolwiek na tym zależy :roll: . Można by zebrać wiedzę, lepiej uporządkować, ale zapewne wiązałoby się to z ogromem pracy, której raczej nikt z nas nie będzie w stanie poświęcić. Ja osobiście nie widzę przyszłości w kolorowych barwach i zapowiada się, że piękne 10 lat będzie musiało nam wystarczyć, wiecie co mam na myśli :cry: .

A na koniec ciekawa sprawa. Na komputerze mam wszystko zamglone, natomiast te same zdjęcia na telefonie są całkowicie przejrzyste, nawet bez znaku wodnego fotowiadra.... :?
Obrazek
Zderzak
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Komunikaty i zmiany na forum