M1165A1 GMV - JW GROM - Tamiya/Tomcat28/scratch

Moderator: kubisz

Re: M1165A1 GMV - JW GROM - Tamiya/Tomcat28/scratch

Postprzez Skinn3r » 27 paź 2019, 14:30

Model jak model, Humvee jak Humvee.. Aż mi się smutno robi, że w 72 ciężko takie cudo wystrugać..
A tak całkiem poważnie, to ymm.. no ten, daję lajka i scrolluję dalej.. :mrgreen:
Szacunek za detal, wash moim zdaniem jest "w punkt", no i fajnie, że w końcu się doczekaliśmy galerii :)
Ale te lusterkaaa.. :pale: Już się więcej o nic nie czepiam :salut:
Skinn3r

Postprzez Zderzak » 27 paź 2019, 17:56

Grzegorz Grabowski napisał(a):Konrad! Jedyne co ośmielę się napisać w Twojej galerii to... MISTRZU! Rządzisz!!! Ogromny, ogromny szacunek z mojej strony i przede wszystkim gratulacje!

Dzięki Grzesiek :git: Czekam zatem powoli na Twoją galerię M1043A2, wiem, że też wstydu nie będzie :piwo: .

makinen napisał(a):Wydaje mi się, ze MW tez lekko pikuje. Wszystko prawdopodobnie przez FB. Wrzucasz zdjęcia modelu, a ludzie bez żadnego komentarza wrzucają „lajki” i tak to wyglada. Niestety znak czasów... scroll down i klikanie łapek na wszystko, co wpadnie w oko bez przeczytania więcej, niż nagłówka.

Świetnie to ująłeś :salut: .

Dzięki Eryk, no w końcu się pojawiła galeria, chociaż w sumie patrząc obiektywnie, to 9 miesięcy na klejenie takiego modelu to u mnie dosyć szybko :rotfl: .
Obrazek
Zderzak
Administrator

Postprzez Bengal » 27 paź 2019, 20:07

makinen napisał(a):Wydaje mi się, ze MW tez lekko pikuje. Wszystko prawdopodobnie przez FB. Wrzucasz zdjęcia modelu, a ludzie bez żadnego komentarza wrzucają „lajki” i tak to wyglada. Niestety znak czasów... scroll down i klikanie łapek na wszystko, co wpadnie w oko bez przeczytania więcej, niż nagłówka.

tak dla pocieszenia :D że chyba umiem lepiej heeh
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

przepraszam za zaśmiecanie wątku :)
Bengal

Poprzednia strona

Powrót do Galeria