M1165 GMV Academy/Live Resin/3D 1:35

Moderator: kubisz

M1165 GMV Academy/Live Resin/3D 1:35

Postprzez makinen » 22 mar 2021, 09:33

Biję się w piersi i uzupełniam niedociągnięcia. Model znacie z MW, więc + i - zostały już wypisane, chyba, że ktoś ma jeszcze coś do dodania (szkoda, że nie ma Mariusza :lol: )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
makinen

Re: M1165 GMV Academy/Live Resin/3D 1:35

Postprzez JUAN C. » 22 mar 2021, 12:28

maquinen: Very good work, I like a lot . :gut:

:piwo:
Do what you can with what you have where you are.
JUAN C.

Re: M1165 GMV Academy/Live Resin/3D 1:35

Postprzez kubisz » 22 mar 2021, 15:22

Powtórzę to, co napisałem już na MW:
Super! Jest moc! Na razie obejrzałem "ogólnie", ale na pewno wrócę tu jeszcze po szczegóły. Na razie z małych "ajabymów", to może trochę brakuje wycieniowania skrzynek amunicyjnych (wszystkich).

Podstawka... Kolejna jakby od jednej matrycy, a Afganistan/Irak/Syria to różne krajobrazy, można poszukać innych rozwiązań. Niestaranność obrobienia brzegów to inna sprawa, choć pewnie niektórzy w ogóle nie zwracają na to uwagi.

Figurki - chyba coraz lepiej Ci wychodzą malarsko. Scenariuszowo - tak jakoś mi tu coś nie gra: ten rzucający sugeruje bliskość wroga, a wieża nieobsadzona...

Uzupełniając: tak, model mi się bardzo podoba :git: Jedna z moich ulubionych wersji. Kiedyś poza zasięgiem, a teraz fajnie, że druk 3D daje właściwie już nieograniczone możliwości. No i Live Resin daje szeroki wybór zestawów do konwersji. Imponująco to wygląda.

Ale...

Brakuje washa w niektórych miejscach, nie tylko na skrzynkach.

I ta nieszczęsna merytoryka, na którą niestety często kładziesz lagę :cry: ...
kubisz
Moderator

Powrót do Galeria