M998 Gun Truck I.E.D feniks z popiołów

Moderator: kubisz

M998 Gun Truck I.E.D feniks z popiołów

Postprzez Bartosz Ciesielski » 09 mar 2022, 21:00

Ostatnio w trakcie przygotowywania modeli do fotografowania mój Humwe M998 od Acacdemi doznał uszkodzeń więc zapadła decyzja o remoncie i poprawkach.
Zestawowe koła zostały zastąpione produktem żywicznym od panzer arta
poprawiłem wnętrze usuwając nieszczęsny klocek pod półką na radiostację, radiostację z zestawu zastąpiła żywiczna którą podarował mi Zderzak ( jeszcze raz Bardzo dziękuje :piwo: ) dorobiłem do radia słuchawkę .
Wleciały przednie fotele z modelu Tamya , z pasami z blaszki Eluarda, maska silnika dostała wzmocnienie którego nie ma fabrycznie w silniku dorobiłem brakujące węże i przewody. Pojawiła sie też osłona pod filtrem powietrza . Między słupkami A i B dorobiłem brezentowy dach na którym znalazł się kosz na dodatkowy ekwipunek . Na tylnej klapie pojawił się kosz na kanistry z paliwem też zrobiony od podstaw.
Płyty pancerne osłaniające przedział transportowe mają dorobione dodatkowe mocowania zestawowy Browning 2 HB został zamieniony na żywiczny z firmy legend . To chyba wszystko generalnie miłego oglądania
Ps. Model jest z walk o Najaf w trakcie operacji iraqi freedom w roku 2003
Obrazek

Obrazek

Obrazek

url=https://naforum.zapodaj.net/8f36e2789112.jpg.html]Obrazek[/url]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

url=https://naforum.zapodaj.net/de5e2276d602.jpg.html]Obrazek[/url]

Obrazek

Obrazek

Obrazek
I chodź bym szedł ciemną doliną to zła się nie ulęknę bo największym s........m w tej dolinie jestem Ja
Bartosz Ciesielski

Re: M998 Gun Truck I.E.D feniks z popiołów

Postprzez Zderzak » 17 mar 2022, 18:58

Fajnie, że go tutaj wrzuciłeś! Zdecydowanie remont wyszedł mu na dobre, wygląda o wiele lepiej. Gdyby jeszcze zdjęcia były trochę lepsze, na pewno jeszcze więcej zyskałby na wyglądzie :jezyk: . To teraz czas kończyć resztę :D .
Zderzak
Administrator

Re: M998 Gun Truck I.E.D feniks z popiołów

Postprzez Bartosz Ciesielski » 21 mar 2022, 09:21

Zderzak napisał(a):Fajnie, że go tutaj wrzuciłeś! Zdecydowanie remont wyszedł mu na dobre, wygląda o wiele lepiej. Gdyby jeszcze zdjęcia były trochę lepsze, na pewno jeszcze więcej zyskałby na wyglądzie :jezyk: . To teraz czas kończyć resztę :D .

Domyślam się o który się najbardziej rozchodzi :twisted: :twisted: z dobrych wieści jest już w podkładzie :piwo:
I chodź bym szedł ciemną doliną to zła się nie ulęknę bo największym s........m w tej dolinie jestem Ja
Bartosz Ciesielski

Powrót do Galeria