Oshkosh M-ATV w/Q-Net "Blacksmith" , PKW Afganistan

Moderator: kubisz

Re: Oshkosh M-ATV w/Q-Net "Blacksmith" , PKW Afganistan

Postprzez JUAN C. » 30 lis 2020, 12:02

I see you and Panda are getting to know each other kryspacz... :?
Welcome to the passage of terror in which you have only just entered through its terrifying door.
Lots of luck and a lot of encouragement.

May the force be with you

:piwo:
Do what you can with what you have where you are.
JUAN C.

Postprzez JUAN C. » 30 lis 2020, 12:06

Is this more or less what you want to do? :

Obrazek

:piwo:
JUAN C.

Postprzez kryspacz » 30 lis 2020, 16:17

JUAN C. napisał(a):Is this more or less what you want to do? :

You've just ruined my day. :cry: My M-ATV goes straigt to the "Neglected" box...

https://www.youtube.com/watch?v=glD17Lyh8EE
kryspacz

Postprzez Zderzak » 30 lis 2020, 17:22

Heh, czyli co, jedyna motywacja do walki z Pandą właśnie poszła w las? Trzeba jednak przyznać, że M-ATV z siatkami wygląda świetnie.
Zderzak
Administrator

Postprzez JUAN C. » 01 gru 2020, 12:51

kryspacz napisał(a):
JUAN C. napisał(a):Is this more or less what you want to do? :

You've just ruined my day. :cry: My M-ATV goes straigt to the "Neglected" box...

https://www.youtube.com/watch?v=glD17Lyh8EE

Obrazek :gut: :piwo:
JUAN C.

Postprzez kubisz » 03 gru 2020, 14:06

Krystian, wybacz, że piszę to tutaj, ale na MW bezjajeczny administrator cenzuruje wpisy. A ponieważ tutaj warsztaty są dostępne dla każdego odwiedzającego forum, to mam nadzieję, że niezalogowany mariuszek (mam również nadzieję, że już na zawsze niezalogowany) będzie mógł to kiedyś przeczytać.

A więc mariuszku - przez lata korzystałeś ze zgromadzonej na tym forum wiedzy i materiałów. Niejednokrotnie specjalnie dla ciebie szukałem zdjęć. Jak tylko coś ciekawego znajdowałem, od razu trafiało na forum lub na maila. Inni też tak na pewno robili i nikt nigdy nic od Ciebie za to nie chciał, bo zupełnie normalnym było nawzajem sobie pomagać. A ty coś tam wreszcie znajdujesz sam i piszesz "chcę być przed makim i zderzakiem, więc proszę o nieujawnianie zdjęć". Jestem pewien, że gdybym wciąż sklejał modele, też bym się na tej liście znalazł. A potem piszesz jeszcze ironicznie do nas: "bo przecież jesteśmy najlepsi i nie może być lepsiejszych od nas". Aha, ok. I nie próbuj coś tam pod nosem brzdąkać, że niespodzianka i takie tam, gówno prawda. Chciałeś pokazać, że jesteś lepszy i że masz fajnych nowych kolegów.
Wiem, że szkoda czasu na zajmowanie się tobą, ale ja już tak mam - zawsze miałem serducho na dłoni, więc jak mnie ktoś wykorzysta i zrobi w chuja, to mnie trzyma.
Ale teraz już puściło. To ostatni raz, kiedy coś do ciebie piszę, bezpośrednio, pośrednio lub w aluzji. Pa, ptysiu.

____________________________________________________________________________________________________________________________
Krystian, mam nadzieję, że nie odpuścisz temu modelowi. Gdyby nie to, że planujesz Polaka, to bym Cię na trał SPARK namawiał, jak na zdjęciu wrzuconym przez Juana. Bo nasze chyba ze SPARKiem nie jeździły?
kubisz
Moderator

Postprzez kryspacz » 03 gru 2020, 23:13

kubisz napisał(a):Krystian, mam nadzieję, że nie odpuścisz temu modelowi. Gdyby nie to, że planujesz Polaka, to bym Cię na trał SPARK namawiał, jak na zdjęciu wrzuconym przez Juana. Bo nasze chyba ze SPARKiem nie jeździły?

Nie, oczywiście nie odpuszczam. Trału nie będzie, z przodu chcę dać tylko ten dyszel do zaprzęgu w dwa konie ;)
kryspacz

Postprzez Zderzak » 28 lut 2021, 22:41

Coś się dzieje w temacie? ;)
Zderzak
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat