[EH] 1:72 IDF HMMWV OPFOR (BRDM version)

Moderator: BaldPuma

Re: [EH] 1:72 IDF HMMWV OPFOR (BRDM version)

Postprzez Shidley » 04 paź 2013, 14:46

Żeby nie było, że nic się nie dzieje:

Nastał kolejny wieczór z OPFORem....
Podwozie i kadłub wygrzebane z dilerki i pilniki w ruch... wrrr.... przód kadłuba tak delikatny, ze przy najmniejszym ruchu niemalże się odrywa, mam ochotę to połamać i cisnąć piaskom pustyni Negev. Ale zaczyna kiełkować pewien pomysł....
Podwozie i jedziemy z czyszczeniem.. skąd ja mam wziąć tak płaskie pilniki... zaraz zaraz, małżonka miała gdzieś mój pilnik, który używała do paznokci..jest.. jedziemy... ki czort... kolejna cześć się ułamuje.. doczyszczam co się da i CA na złamanie.
Części do dilerki i otwieram paczkę od naszego kolegi Marka44 (swoją drogą: dzięki raz jeszcze za pomoc).
WOW ależ piękne kółeczka. Będzie git ;-)
Jednocześnie przyglądam się kółkom MM od Marka i tym które MM dało w modelu....
Jakość tak różna jakby robiły to dwie różne firmy... no comments

Plany na weekend: podkład na kadłub - próba wykorzystania specyfiku: Podkład akrylowo-poliuretanowy Desert Tan Base firmy Vallejo
(co słusznie zauważono - OPFORy sa znacznie jaśniejsze niż standardowy izraelski kolor). I być może rozpoczęcie - skończenie malowania podwozia.
Shidley

Postprzez Bartosz Ciesielski » 07 lis 2013, 18:39

jak tam budowa wynalazku ?????
I chodź bym szedł ciemną doliną to zła się nie ulęknę bo największym s........m w tej dolinie jestem Ja
Bartosz Ciesielski

Postprzez Shidley » 08 lis 2013, 11:35

Budowa wynalazku niestety stanęła z przyczyn mechanicznych: zostałem pogryziony przez zwierze domowe (nie moje) :oops: i dopóki opuchlizna nie zejdzie z ręki, żyje z jedną ręką
Shidley

Postprzez Bartosz Ciesielski » 08 lis 2013, 20:43

a to świńskie zwierze szybkiego powrotu do zdrowia życzę :piwo:
I chodź bym szedł ciemną doliną to zła się nie ulęknę bo największym s........m w tej dolinie jestem Ja
Bartosz Ciesielski

Postprzez Shidley » 24 lut 2014, 10:29

Szczerze mówiąc mam mord w oczach i dobrze, że nie mieszkam we Francji bo chyba bym się pofatygował do producenta.
Na razie dla odzyskania zdrowia psychicznego odkładam "BRDM" do pudełka...
Podwozie..prawie skończone...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oczywiście, jak odzyskam chęci, zapiaszczę, pobrudzę i dokonam poprawek i dołożę koła.
Nasunęło mi się ciekawe spostrzeżenie że koła TEJ SAMEJ firmy w zestawie dodatkowym są o niebo lepsze niż te w zestawie...
Shidley

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat