Polski M1097A2 Cargo Carrier - Tamiya/scratch

Moderator: kubisz

Polski M1097A2 Cargo Carrier - Tamiya/scratch

Postprzez Zderzak » 28 maja 2021, 18:23

Cześć,

rzecz się stała niesłychana, jeszcze nie ma połowy roku, a mi udało się wrzucić drugą galerię Humvee :lol: . Model na chwilę obecną jest skończony, w przyszłości dojdzie więcej gratów na pakę. Założeniem na początku budowy był względny odpoczynek od przeróbek, liczenia śrub itd. Co prawda wykonałem wszystkie niezbędne przeróbki, np. poprawiłem tylną część ramy, dorobiłem tylny zderzak, przednią wyciągarkę i kraty UPK, jednak wiele ulepszania drobnicy postanowiłem sobie tym razem odpuścić. Najwięcej zabawy miałem z elementami Winterization Kit, jednak ze względu na moje małe doświadczenie z masą chemoutwardzalną była to faktycznie zabawa i coś nowego. Malowanie jak zawsze pędzlem i Humbrolami, kolor bazowy 116, elementy WK pomalowałem natomiast numerem 86. Jeśli ktoś nie widział WARSZTATU, to przypomnę, że bazą był M1025 Tamiyi, wzbogacony o elementy Cargo ze starego modelu Academy, żywiczne fotele nowego typu oraz koła PanzerArtu.

Zdjęcia takie sobie, pogoda nie rozpieszcza, nieprędko będę miał też dostęp do lepszego aparatu więc wrzucam to co mam.

Podziękowania Kubie za zwrócenie uwagi odnośnie grilla na masce, sam bym pewnie zauważył to sporo po ukończeniu modelu, a tak jest prawidłowo :piwo: .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zderzak
Administrator

Re: Polski M1097A2 Cargo Carrier - Tamiya/scratch

Postprzez kubisz » 28 maja 2021, 19:41

Podoba mi się bardzo :git: (wszystko, oprócz washa na WK). Skromnie, ale efektownie. Czasem mniej znaczy więcej.

I tak zupełnie poza konkursem. Ja wiem, że zrobiłeś go na podstawie super-duper-hiper tajnych zdjęć, ale pikselowanie tablic rejestracyjnych na modelu :shock: ?
kubisz
Moderator

Postprzez Zderzak » 28 maja 2021, 21:28

kubisz napisał(a):I tak zupełnie poza konkursem. Ja wiem, że zrobiłeś go na podstawie super-duper-hiper tajnych zdjęć, ale pikselowanie tablic rejestracyjnych na modelu :shock: ?

Taaa, wiedziałem, że będziecie się śmiać. W sieci nie ma ani jednego zdjęcia tego pojazdu, nie chciałem, żeby potem numer latał po internecie :jezyk: .
Zderzak
Administrator

Postprzez makinen » 30 maja 2021, 20:06

Fajny taki prosty. Czasem trzeba wrócić do takiej wersji. Podoba mi się bardzo z wyjątkiem tego zimowego skafandra. Dziwnie to wyglada, pewnie na oryginalnym pojeździe też. Cóż- trzeba przywyknąć :D
makinen

Powrót do Galeria